یک هزار و 300 واحد مسکن مهر در استان اردبیل به بهره برداری رسید | اتاق خبر
کد خبر: 372288
تاریخ انتشار: 3 مهر 1395 - 20:18
یک هزار و 300 واحد مسکن مهر، سه باب مدرسه ، سه باب مسجد و یک ساختمان کلانتری روز شنبه با حضور معاون وزیر راه وشهرسازی در اردبیل به بهره برداری رسید .

اتاق خبر:اصغر مهر آبادی در آیین بهره برداری از این واحدها گفت: این واحدها با صرف 588 میلیارد ریال اعتبار اجرا شده و استان اردبیل درمقایسه با دیگر مناطق کشور از استانهای موفق در بحث مسکن مهر محسوب می شود.
وی با اشاره به تعداد مسکن مهر درساخته شده در استان اردبیل افزود: 47 هزار واحد در این استان ساخته شده و از این تعداد یک هزار و 200واحد هنوز به علت برخی تخلفات مجری و پیمانکاران نیمه تماتم مانده و در دادگاه به لحاظ محرز بودن تخلفات تشکیل پرونده شده وامید است با طی مراحل قانونی این واحد ها هم به پایان برسد .
آیت الله سید حسن عاملی نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه اردبیل هم در این مراسم گفت: مسکن یکی از دغدغه های مردم است ویابد دولت در تکمیل واحدهای دیگرمسکن مهر همت کنند .
وی تکمیل زیرساخت های مسکن مهر به خصوص مسجد ومدرسه را در مسکن مهر خواستار شد وافزود:همه مجتمع های مسکن مهر در یک محله باید دارای مسجد باشند چرا که زیر بنای توسعه اقتصادی وسیاسی واجتماعی، فرهنگ است وتا فرهنگ اصلاح نشود توسعه در زمینه های دیگر رشد نخواهد کرد .

منبع: ایرنا

 

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید