یک میلیون و 900هزار واحد مسکن مهر تا پایان سال جاری بهره برداری می شود | اتاق خبر
کد خبر: 372289
تاریخ انتشار: 3 مهر 1395 - 20:33
معاون وزیر راه وشهرسازی در طرح مسکن مهر گفت: یک میلیون و900هز ار واحد مسکن مهر در سطح کشور تا پایان سال جاری به بهره برداری می رسد.

اتاق خبر:اصغر مهر آبادی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران اردبیل افزود: 2 میلیون و 215 هزار واحد مسکن مهر در کشور شروع شده که از این تعداد یک میلیون و 915 هزار واحد در دست ساخت و یک میلیون و 770 هزار واحد دیگر هم افتتاح شده است.
وی بابیان اینکه در دولت تدبیر و امید 750 هزار واحد مسکن ساخته شده است افزود: علی رغم شایعه بی توجهی این دولت به مسکن مهر خوشبختانه تعداد 750 هزار واحد به بهره برداری رسیده که سه میلیون نفر را تحت پوشش قرارداده است.
معاون وزیر را ه و شهر سازی در طرح مسکن مهر گفت: در سطح کشور یک هزار و150 شهر ، مسکن مهر ساخته شده که در750 شهر کار ساخت به اتمام رسیده و بقیه هم تا پایان سال جاری افتتاح خواهد شد.
مهرآبادی با اشاره به ساخت 471 مسجد در کشور افزود: عملیات اجرایی 471 مسجد مربوط به مسکن مهر در کشور شروع شده و از این تعداد 257 باب مسجد به بهره برداری رسیده است.
وی در خصوص ساخت مدرسه و کلانتری در حوزه های مسکن مهر افزود:ساخت 477 مدرسه و 57 کلانتری در کشور شروع شده که از این تعداد 202 مدرسه و 37 کلانتری به بهره برداری رسیده و بقیه هم تا پایان سال 96 افتتاح خواهد شد.
مهرآبادی اضافه کرد: کار ساخت و تکمیل مسکن مهر نیازمند مساعدت تمام دستگاه های اجرایی است و خوشبختانه دولت در تکمیل این طرح ها مصوبه خوبی را تصویب کرده و تا پایان سال جاری اجرایی خواهد شد.
وی گفت: از سوی دیگر دولت تدبیر و امید بحث مسکن حمایتی و مسکن اجتماعی را مطرح کرده تا حجم مسکن را افزایش دهد .

منبع: ایرنا

 

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید