دانش آموزان و معلمان به جنایت های سلفی ها پاسخ دهند | اتاق خبر
کد خبر: 372292
تاریخ انتشار: 3 مهر 1395 - 21:16
رئیس مرکز برنامه ریزی و منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به این که حضور سلفی ها مشکل جهان است گفت: این افراد با دستور گرفتن از صهیونیست و آمریکا با جنایت های متعدد در صدد نشان دادن چهره ای خشن از اسلام هستند و دانش آموزان و معلمان با اقدام های ف

اتاق خبر:اسفندیار چهاربند روز شنبه در آیین نواخته شدن زنگ آغاز سال تحصیلی جدید مدارس قم با اشاره به پرسش مهر رئیس جمهوری گفت: امسال حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری، سوالی با عنوان «از کجا خشونت نشات گرفته است و چگونه می توانیم جوامع منطقه و جهان را از خشونت برهانیم» را مطرح کرده است تا دانش آموزان و فرهنگیان با تفکر در این مساله، راه مقابله با آن را بیان کنند.
وی اضافه کرد: دانش آموزان با نوشتن مقاله و اقدام های فرهنگی و هنری در خصوص این که جنایت های سلفی ها از کجا نشات گرفته است، فعالیت کنند.
وی هم چنین با بیان این که دانش آموزان استان قم در سطح کشور پیشتاز عمل کرده اند گفت: دانش آموزان این استان در سال های مختلف توانسته اند رتبه های برتر در نظام آموزشی را کسب کنند به گونه ای که امسال موفق به کسب رتبه سوم کنکور سراسری شده اند.
رئیس مرکز برنامه ریزی و منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش در ادامه با اشاره به شهدای دانش آموز و فرهنگی گفت: در سطح کشور 36 هزار شهید دانش آموز و پنج هزار شهید فرهنگی داریم.
وی هم چنین پیام وزیر آموزش و پرورش به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید را قرائت کرد.
زنگ آغاز سال تحصیلی جدید، طی آیینی همزمان با سراسر کشور با حضور تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) و مسئولان کشوری و استانی در هنرستان دخترانه شهید صباری قم نواخته شد.
در سال تحصیلی 96-95 بیش از 230 هزار دانش آموز در یک هزار و 400 کد واحد آموزشی استان قم مشغول به تحصیل شدند.

منبع:ایرنا

 

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید