مردم حق دارند فیلم خوب تماشا کنند | اتاق خبر
کد خبر: 372351
تاریخ انتشار: 4 مهر 1395 - 10:04
سطح توقع مخاطبان سینما بالا رفته و باید برای آن‌ها فیلم خوب ساخت.

به گزارش اتاق خبر، عبدالرضا اکبری بازیگر سینما و تلویزیون با اشاره به رونق گرفتن گیشه سینمای ایران گفت: یک حرکت خوب در سینما آغاز شده و یکسری فیلم‌ها مخاطبان را جذب می‌کنند. مردم حق دارند فیلم خوب بخواهند و تماشا کنند. 

وی در ادامه عنوان کرد: خوشبختانه به‌روز بودن موضوعات فیلم‌ها، اجتماعی بودن ژانر و نزدیک و ملموس بودن به زندگی مردم و نیز اجرای خوب بازیگران و کارگردانی حرفه‌ای موجب جذب مخاطبان به سینما شده است.  

اکبری با اشاره به مضمون آثار سینمایی ایران اظهار داشت:‌ به نظر من یکسری از تولیدات سینمای ایران از نظر ساختاری محکم و خوب ساخته می‌شود. این اتفاق در  دوره‌هایی از  گذشته سینما نیز افتاده‌ است. اما اکنون سلیقه مردم ارتقا یافته و فیلم‌های خوب می‌خواهند. 

وی در خصوص وظیفه استعدادیابی مسئولان و اهالی سینما بیان کرد:‌ دست‌اندرکاران سینما باید افرادی که مستعد هستند و توانایی بازیگری و فعالیت در رشته‌های مختلف سینما را دارند، کشف و تربیت کنند تا آینده سینما به‌خوبی رقم بخورد و مانند این سال‌ها تنوع ژانر و قصه داشته باشیم. چون خوش‌ساخت بودن فیلم‌ها مد نظر مخاطب است و برای موفقیت سینما باید به این موضوع توجه شود و این رویه ادامه پیدا کند. 

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

نظرات
ADS
ADS
پربازدید