اکران فیلم «نیمه شب اتفاق افتاد» در فستیوال تورنتو | اتاق خبر
کد خبر: 372363
تاریخ انتشار: 4 مهر 1395 - 12:59
فیلم «نیمه شب اتفاق افتاد» ماه آینده در فستیوال فیلمهای ایرانی تورنتو روی پرده خواهد رفت.

به گزارش اتاق خبر، ماه آینده فیلم «نیمه شب اتفاق افتاد» به کارگردانی تینا پاکروان راهی فستیوال فیلم های ایرانی تورنتو می شود. در اکران این فیلم که پخش بین المللی آن را نگین موسوی عهده دار است، تینا پاکروان کارگردان و گوهر خیراندیش بازیگر این فیلم در سالن حضور خواهند داشت.

«نیمه شب اتفاق افتاد» که دومین ساخته تینا پاکروان است در بخش سودای سیمرغ سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر حضور داشت. این فیلم حال و هوای تهران امروز و عشق های نامتعارفی را روایت می کند که در آن شکل می گیرد؛ عشق هایی که با تفاوت سنی عجیب و یا در طبقات اجتماعی متفاوت اتفاق می افتد.

حامد بهداد، رویا نونهالی، آتیلا پسیانی، گوهر خیراندیش، ستاره اسکندری، رابعه اسکویی، سینا رازانی، مهراب رضایی و شقایق فراهانی گروه بازیگری این فیلم را تشکیل می دهند.

جشنواره فیلم های ایرانی تورنتو که دومین سال برگزاری خود را تجربه می کند با تمرکز بر سینمای روز ایران و استعدادهای نوظهور این عرصه، بیش از ۱۰ عنوان از بهترین های سال سینمای ایران را به تورنتو خواهد آورد. این جشنواره در روزهای چهاردهم تا شانزدهم اکتبر در سالن شماره ۲ مجتمع تیف بل لایت باکس تورنتو، با حضور تنی چند از چهره های شناخته شده سینمای ایران برگزار خواهد شد.

منبع:مهر

نظرات
ADS
ADS
پربازدید