سریال «شادآباد» برای ماه‌رمضان ساخته می‌شود | اتاق خبر
کد خبر: 372750
تاریخ انتشار: 6 مهر 1395 - 02:42
سریال «شادآباد» که با موضوع نقش اجتماعی مسجد در زندگی شهری در مرحله نگارش فیلمنامه قرار دارد، در ماه مبارک رمضان سال 96 روی آنتن سیمای جمهوری اسلامی می رود.

به گزارش اتاق خبر به نقل از روابط عمومی سازمان هنری رسانه‌ای اوج، سریال «شادآباد» که با موضوع نقش اجتماعی مسجد در زندگی شهری در مرحله نگارش فیلمنامه قرار دارد، در ماه مبارک رمضان سال 96 روی آنتن سیمای جمهوری اسلامی می رود. 

در این سریال 30 قسمتی، تلاش می‌شود ضمن طرح داستان‌های باور پذیر و با ترسیم فضای روابط اجتماعی یک محله، بر روی نقش مسجد و امام جماعت آن در رتق و فتق مشکلات روزمره مردم تمرکز شود. 

یکی از نقاط ویژه این سریال تأکید بر واقعی بودن کاراکترها و شخصیت‌های نقش آفرین در سریال است که به همین جهت در نگارش فیلمنامه، برای طیف متعددی از افراد، شخصیت پردازی شده است. 

با برنامه ریزی‌های انجام شده، تلاش می‌شود با اتمام نگارش فیلمنامه و تکمیل مراحل پیش تولید، از اوایل زمستان امسال فیلمبرداری سریال «شادآباد» کلید بخورد. 

گفتنی است سریال «شادآباد» محصول سازمان هنری رسانه‌ای اوج است که به تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی، کارگردانی امیرمهدی پوروزیری و نویسندگی حسین حسنی و محمدرضا محسنی راد، برای پخش از رسانه ملی آماده می‌شود.

منبع:مشرق

نظرات
ADS
ADS
پربازدید