عضو هیات مدیره استقلال: گودرزی تعلق رنگی ندارد | اتاق خبر
کد خبر: 372847
تاریخ انتشار: 6 مهر 1395 - 08:37
روی برخی قراردادهای استقلال نقطه نظراتی داشتم
عضو هیات مدیره باشگاه استقلال با اشاره به بیانیه افشارزاده تاکید دارد که وزیر ورزش و جوانان تعلق رنگی ندارد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، حسن زمانی، عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در پاسخ به این سوال که آیا او هم مثل افشارزاده فکر می‌کند وزیر ورزش  و جوانان نگاه رنگی دارد، اظهار کرد: آقای وزیر، هوادار یک تیم یا علیه یک تیم نیست. ایشان به عنوان رییس مجمع دو باشگاه استقلال و پرسپولیس نگاه یکسانی دارد و این نگاه را به کل ورزش هم دارد. تا جایی که من آقای گودرزی را می شناسم، تعلق رنگی ندارد. 

وی در پاسخ به این سوال که آیا صحت دارد که خرج‌های استقلال بدون مصوبه هیات مدیره بوده است، گفت‌: زمانی که استقلال اقدام به بستن قراردادها کرد، من در باشگاه نبودم. بعد از این که وارد باشگاه شدم و در جریان امور قرار گرفتم، روی برخی از قراردادها نقطه نظراتی داشتم که قطعا در هیات مدیره آنها را مطرح می‌کنم. 

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در پاسخ به این سوال که آیا میان جهانیان و افتخاری اختلاف وجود دارد، اظهار کرد: خیر. یکسری مسائل بود که برطرف شده است و در حال‌ حاضر اختلاف خاصی میان آنها نیست. 

زمانی در پایان و در پاسخ به این پرسش که آیا از روند استقلال راضی است، گفت‌: تا به اینجا خوب بوده‌ایم و ان‌شاء‌الله از این به بعد هم بهتر می‌شویم. در کل از وضعیت استقلال راضی هستیم.

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید