سری جدید کشتارهای «ویک» در راه است | اتاق خبر
کد خبر: 372909
تاریخ انتشار: 6 مهر 1395 - 13:11
«برای دیدن قسمت دوم فیلم جنایی، اکشن و پرفروش «جان ویک» آماده شوید زیرا کاراکتر کیانو ریوز در این فیلم آنقدر آدم می کشد که نمی توانید آنها را بشمرید!»

به گزارش اتاق خبر، این عبارت تیزر تبلیغاتی فیلم «جان ویک ۲» است که هفته پیش روی شبکه های مجازی در آمریکا و اروپا آمد و در آن ذکر شده که احتمالاً تعداد افرادی که ریوز در این فیلم با زدن گلوله ای مستقیم به صورت یا پیکرشان ناکار می کند، نزدیک به عدد ۸۰ است. ماجرا وقتی جالب تر و البته مسخره تر می شود که یادآوری کنیم در فیلم اول نیز ریوز عده زیادی را به این دلیل ساده ولی عجیب به هلاکت رساند که سگ محبوب او را کشته بودند! در قسمت دوم «خون خواهان» افراد کشته شده به سراغ ویک می آیند و او آنها را نیز رگباروار می کشد!

برای ریوز فرق زیادی نمی کند زیرا «ویک»ها وی را از ورطه فراموش شده نزد مردم بیرون کشیده و یکبار دیگر به جمع چهره های خبرساز و روز بازگردانده است. ریوز با فیلم های «بودای کوچک» برناردو برتولوچی و «سرعت» در سال های ۱۹۹۳ و ۹۴ تبدیل به یک نو ستاره در هالیوود شد و با سه گانه خیالی و اکشن «متریکس» در سال های ۱۹۹۹، ۲۰۰۳ و ۲۰۰۴ یک ماشین پولسازی هم جلوه کرد اما سال های پایانی دهه ۲۰۰۰ و زمان های آغازین دهه فعلی، موقع از یاد رفتن تدریجی او بود که آن را می توان محصول حضور ریوز در فیلم هایی دانست که فروغ زیادی نداشتند و از موضوع های ویژه بی بهره بودند. «جان ویک»ها نیز فیلم های برجسته ای نیستند اما لااقل سلاح هیجان را به بهترین شکل به خدمت گرفته و با رعایت اصول و بنیادهای آثار اکشن تبدیل به پدیده ای جدید شده اند، تا آنجا که ریوز به رغم عبور از مرز ۵۰ سال سن، جوانی تازه ای را در آن تجربه کرده است.

 

بانی فیلم 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید