قیاس عشق دو نسل در «انتهای خیابان مهر» | اتاق خبر
کد خبر: 372932
تاریخ انتشار: 6 مهر 1395 - 16:43
فیلم سینمایی «انتهای خیابان مهر» ساخته کامران قدکچیان اواسط زمستان به نمایش درمی‌آید.

به گزارش اتاق خبر، کامران قدکچیان کارگردان درباره اکران فیلم توضیح داد: به تازگی پروانه نمایش فیلم توسط شورای پروانه نمایش صادر شده است و با توجه به آئین نامه شورای صنفی نمایش فیلم پس از دو ماه در سینماها امکان‌پذیر خواهد بود. با احتساب زمان دو ماهه احتمالا فیلم اواسط زمستان اکران می‌شود.

وی ادامه داد: مسایل مربوط به نمایش فیلم به دفتر پخش آقای ساداتیان سپرده شده و آنها درباره اکران مناسب فیلم تصمیم می‌گیرند.

کارگردان فیلم سینمایی «پس کوچه‌های شمرون» درباره داستان فیلم توضیح داد: فیلم به صورت موازی دو عشق را دنبال می کند عشقی که مربوط به نسل گذشته و قدیمی است و عشق امروزی و نسل جوان را مورد توجه قرار می دهد.

در فیلم  امین حیایی، مژگان بیات، بیژن بنفشه‌خواه، سحر ذکریا، شهربانو موسوی، محمد بانشی، ماریا گارسیا گوژاسو، یواندریس بکرامندز و (با حضور) چنگیز وثوقی و پروانه معصومی بازیگران اصلی هستند.

این فیلم داستان زندگی جانان، دختری جوان از یک خانواده فرهنگی و شاعر مسلک است که به طور اتفاقی از دیوان حافظ قدیمی نامه‌ای پیدا می کند که حکایت از عشــقی دیرین در سال‌های بسیار دور دارد. جانان حس غریبی به نامه دارد، نمی‌داند چه کند، پس تفألی به حافظ می‌زند و.‌.‌.

فارس

نظرات
ADS
ADS
پربازدید