برگزاری دوره زندگی در شرایط سخت برای افسران پلیس با مشارکت ارتش | اتاق خبر
کد خبر: 373049
تاریخ انتشار: 7 مهر 1395 - 03:38
فرمانده دانشگاه علوم انتظامی امین از برگزاری دوره زندگی در شرایط سخت برای افسران پلیس با مشارکت ارتش خبر داد.

اتاق خبر: سردار دکتر لطف علی بختیاری در مراسم آغاز سال تحصیلی در جمع اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم انتظامی امین ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و نیز تبریک بهار دانایی، اظهارداشت: همه اجزا و ارکان کشور باید با نام و یاد شهدا مزین باشد بنابراین استفاده از ظرفیت ها و تجربیات دوران دفاع مقدس و دانشگاه جنگ را باید در تمام امور سرلوحه کارخود قرار دهیم.

وی بر انتقال دانش تولید شده به دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی امین تاکید کرد و افزود: تولید علم، بهره گیری از دانش و فناوری های روز دنیا و استفاده از تجربیات قطعاً در حوزه دانش پلیسی اثر گذار است.

این مقام ارشد انتظامی بر تعامل با دانشگاه ها، مراکز علمی و تحقیقاتی کشور تاکید و تصریح کرد: ارتقاء مهارت های علمی و عملی دانشجویان با بهره گیری از فناوری های نوین در علوم پلیسی از اهداف مهم دانشگاه علوم انتظامی امین به شمار می آید.

فرمانده دانشگاه علوم انتظامی امین با بیان اینکه مهارت های عمومی و تخصصی دانشجویان در رسته های مختلف بررسی، نیاز سنجی و تعیین شد، گفت: در صدد ایجاد یک مجتمع کارگاهی در بخش ها و حوزه های مهارتی دانشگاه هستیم لذا اجرای کارورزی شبانه از برنامه های در دست اقدام در حوزه مهارتی و تخصصی دانشجویان به شمار می آید.

سردار بختیاری همچنین به برگزاری برنامه های دیگر نظیر آمادگی جسمانی، دوره مربیگری و زندگی در شرایط سخت برای افسران صف با مشارکت ارتش اشاره کرد و گفت: پالایش و بازنگری در نحوه به کارگیری اعضای هیئت علمی دانشگاه نیز در دستور کار قرار گرفته که اکنون بین ۹۰۰ الی یک هزار نفر مدرس از بدنه صف، ناجا و دانشگاه مشغول تدریس علوم مختلف پلیسی هستند.

منبع:مهر

نظرات
ADS
ADS
پربازدید