در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ | اتاق خبر
کد خبر: 373131
تاریخ انتشار: 7 مهر 1395 - 13:38
در این مطلب ما سعی داریم به طور هفتگی گزیده ای از عکس های چهره های محبوبتان را با شما به اشتراک بگذاریم.

به گزارش اتاق خبر، اینستاگرام این روزها تبدیل به دفتر خاطرات تصویری خیلی ها شده است. بسیاری از چهره های شناخته شده نیز هم از این طریق با طرفداران خود در ارتباط هستند و هم سعی دارند با این روش هواداران بیشتری برای خود پیدا کنند.

 
حتی گاهی اوقات عکس هایی به اشتراک می گذارند که جنجال بسیاری به راه انداخته و خبرساز می شوند و شهرت بیشتری برای آنها به ارمغان می آورند. در این مطلب ما سعی داریم به طور هفتگی گزیده ای از عکس های چهره های محبوبتان را با شما به اشتراک بگذاریم.

 

 
یکی از داغ ترین سوژه های این هفته مراسم امی 2016 بود، ولی از آنجایی که چند روز از آن می گذرد و همه جا عکس ها و خبرهای آن پخش شده اند دیگر نیازی به تکرار عکس های مرتبط با این مراسم نیست و به دیگر عکس های ستاره های دنیای رنگارنگ هالیوود می پردازیم.

«امیلی بلانت» و «لوک ایوانز» در مراسم افتتاحیه فیلم «دختری در قطار» که بر اساس رمانی به همین نام که پرفروش ترین کتاب داستانی سال 2015 بوده ساخته شده است. باید دید فیلم این اثر به اندازه کتاب آن جذاب است یا خیر.
 در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (53)
 


 شاید فکر کنید که «کریس پاین» با این لباس ها قرار است در مزرعه کار کند، اما او در فرودگاه لس آنجلس است و دارد می رود که سوار هواپیما بشود.

 
در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (53) 
 

 


 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید