نظمی: بی‌کیفیت بودن چمن حرف بی‌اساسی است | اتاق خبر
کد خبر: 373239
تاریخ انتشار: 8 مهر 1395 - 07:33
ادامه آشفتگی در آماده‌سازی چمن ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز
مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی در حالی از کیفیت خوب چمن ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز صحبت می‌کند که مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی می‌گوید این چمن باعث نگرانی هواداران تیمش شده است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، جمشید نظمی در خصوص آخرین وضعیت چمن ورزشگاه یادگار امام (ره) اظهار کرد: چمنی که در حال پهن کردن در ورزشگاه هستیم، همانی است که قولش را داده بودیم و بهترین بذر خارجی است و تنها تفاوتی که با نمونه خارجی دارد، این است که ۷۰ درصد خاک این چمن رس است، در حالی که در نمونه خارجی، ۳۰ درصد خاک آن رس است.

وی افزود: این چمن را به جای این‌که از خارج بیاوریم، خودمان با همان کیفیت و آنالیز، در خزانه می‌کاریم و در زمین چمن شماره دو ورزشگاه یادگار امام (ره) پهن می‌کنیم تا پس از پایان رقابت‌های این فصل، آن را با چمن کنونی زمین اصلی ورزشگاه عوض کنیم.

نظمی ادامه داد: البته چمنی که در حال پهن کردن در زمین ورزشگاه یادگار امام (ره) هستیم، کیفیت بدی ندارد و تنها تفاوتش، همان درصد خاک رس آن است و این‌که می‌گویند چمن زرد شده و کیفیت خوبی ندارد، حرف بی‌اساسی است؛ چرا که این چمن با کانتینر به تبریز آمده و زرد شدن آن طبیعی است و برای ترمیم آن، نیاز به زمان داریم.

وی تأکید کرد: قول می‌دهم تا ۲۳ مهر چمن ورزشگاه حاضر باشد و استادیوم یادگار امام (ره) آماده میزبانی از مسابقات شود.

** نگرانی باشگاه تراکتورسازی از وضعیت چمن ورزشگاه یادگار امام (ره)

در همین رابطه مصطفی آجورلو مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی تراکتورسازی طی ۲ نامه جداگانه از مدبر مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور و نظمی مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی درخواست کرد تا نگرانی‌های هواداران و اعضای باشگاه تراکتورسازی را درباره کیفیت چمن ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز برطرف نمایند.


متن این نامه به شرح زیر است:
با سلام و تحیت
 ابتدا لازم می‌دانم از تلاش‌های آن اداره کل برای بازسازی ورزشگاه یادگار امام (ره) که البته طولانی شدن آن موجب بروز مشکلات معنوی و مادی (شامل عدم حضور هواداران و عدم کسب درآمد در ورزشگاه یادگار) برای باشگاه تراکتورسازی شده، تشکر کنم.
به اطلاع می‌رسانم ما در چند هفته گذشته به جهت استاندارد نبودن زمین تمرینی باشگاه برای برگزاری بازی رسمی با مشکلات فراوانی مواجه شدیم. با این‌ وجود امیدوار بودیم با آماده شدن ورزشگاه یادگار امام (ره) بتوانیم شاهد حضور خیل عظیم تماشاگران و برگزاری مسابقات در یک ورزشگاه استاندارد باشیم.
در مقطع کنونی شاهد پهن کردن چمن در ورزشگاه هستیم اما شواهد متعدد موجب نگرانی شدید و جدی هواداران و باشگاه شده است. در تصاویر وضعیت چمن ورزشگاه نامطلوب است و همین موضوع موجب نگرانی طرفداران تراکتور، مربیان، بازیکنان و اعضای این باشگاه شده است. بی‌تردید از آنجا که قرار به برگزاری سایر دیدارهای تراکتورسازی در آن ورزشگاه است کیفیت نامناسب چمن ورزشگاه می‌تواند تأثیر نامطلوبی در روند فعلی تیم تراکتورسازی برجای بگذارد.
در پایان از شما برادر گرامی می‌خواهم با تدبیر خود موجب برطرف شدن نگرانی هواداران و اعضای باشگاه تراکتورسازی شوید و اقدامات لازم را برای مطلوب بودن چمن ورزشگاه انجام دهید تا تیم تراکتورسازی بتواند در یک ورزشگاه استاندارد با زمین چمن مناسب، جشن قهرمانی را به امید خداوند متعال در حضور خیل هوادارانش برگزار نماید.
                                                                              
 مدیرعامل باشگاه فرهنگی، ورزشی تراکتورسازی تبریز
 مصطفی آجورلو

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید