برای ما حرف در نیاورید! | اتاق خبر
کد خبر: 373256
تاریخ انتشار: 8 مهر 1395 - 10:27
میثاقیان:
سرمربی تیم فوتبال بادران می‌گوید تیمش با ترکیب اصلی برابر پاراگ در جام حذفی به میدان می‌رود.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، اکبر میثاقیان سرمربی تیم بادران تهران در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر پاراگ تهران در چارچوب جام حذفی فوتبال ایران، گفت: جام حذفی جذابیت های خاص خودش را دارد. در تمام دنیا، کشورهایی که فوتبال معتبری دارند به جام حذفی خیلی اهمیت می‌دهند. تیم‌های رده پایین در آن کشورها شگفتی ساز می شوند. در کشور ما متاسفانه یک عده می‌آیند و یک عده هم نمی آیند. در انگلستان چهار ردیف بازی وجود دارد. مالک باشگاه ما به جام حذفی جدی نگاه می‌کند و امیدوار است که ما به موفقیت هم برسیم. یک بار با ابومسلم به فینال این جام رسیده ام و یک بار هم با راه آهن تا جمع چهار تیم رفته‌ام. می دانیم پاراگ تیم جوانی است و با این تیپ تیم ها بازی کردن خیلی سخت است. در همین لیگ یک هر تیمی جلوی ما قرار می گیرد به دلیل حضور من و بازیکنانم، خیلی قدرتمند ظاهر می شوند. ما به حریف احترام می گذاریم و با نفرات اصلی به میدان می‌رویم و می‌دانیم بازی سختی داریم.
وی در پاسخ به این سوال که آیا قرار است تیمش را قهرمان جام حذفی کند، بیان کرد: ما هر جا باشیم باید تلاش کنیم. قول قهرمانی که نمی‌شود به این راحتی داد. ما سال اول هست که در لیگ یک هستیم و برای ما حرف در نیاورید که به دنبال قهرمانی هستیم. ما جوانان خوبی را جمع کرده‌ایم به یاد آن موقعی که آندو و خلعتبری و جباری را آوردم، فکر می‌کنم این بازیکنان هم موفق باشند. 
سرمربی بادران در پاسخ به این پرسش که آیا قبول دارد تیمش در لیگ یک خیلی قدرتمند ظاهر نشده است، گفت: همیشه کار تازه را من باید انجام دهم و تیم نو را من باید ببندم. به این توجه کنید که ما 30 بازیکن آورده‌ایم و تازه با یکدیگر آشنا شده‌ایم. دوست داشتیم بهتر باشیم ولی نشد. ما تیم خوبی داریم و بازیکنان با کیفیتی داریم و خیلی متحد هستیم و امیدواریم موفق شویم. کار در تهران سخت تر است. من در سایر شهرها فاصله زمین تیم و خانه ما دو دقیقه بود ولی اینجا یک ساعت فاصله میان همه مکان ها وجود دارد. من هرجا بوده‌ام زحمت کشیده‌ام و امیدوارم که موفق شویم

انتهای پیام/

کد:94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید