پیکان روز سختی برابر ما دارد | اتاق خبر
کد خبر: 373259
تاریخ انتشار: 8 مهر 1395 - 11:05
حلالی:
سرمربی هف سمنان ابراز امیدواری کرد تا تیمش پیکان را از گرونه رقابت‌های حذفی کنار بزند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، اسماعیل حلالی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر پیکان در چارچوب جام حذفی گفت: حدود دو ماه است که کار را آغاز کرده‌ایم و به آنچه که هدفمان بود رسیده‌ایم. خوشحالم که با پیکان مسابقه داریم چون آنها فوتبال بازی می‌کنند. حریف راحتی برای پیکان نخواهیم بود و فکر می‌کنم روز متفاوتی خواهیم دید. ان شاءالله یک بازی با برنامه را ارائه می‌دهیم. امیدوارم که بازی خوبی را پشت سر بگذاریم.
وی در پاسخ به این سوال که چقدر برای تیمش شانس صعود قائل است، گفت: فاصله فوتبال ایران خیلی بالا نیست و سه چهار ماهه می‌توان یک استعداد را در سطح بالا پرورش داد. ما در لیگ برتر هم شاهد بوده‌ایم که بازیکنانی در این لیگ حاضر هستند که با سرمربیان بزرگی مثل برانکو به موفقیت رسیده‌اند. برخی از این بازیکنان زمانی که به تیمشان آمدند با انتقاد رو به رو شدند ولی خود را ثابت کردند و در تیم ملی حاضر هستند. تیم پیکان در تمام زمین بازیکنان با کیفیتی دارد و ما برای تفریح نیامده‌ایم. ما به جام حذفی مثل بازی تدارکاتی نگاه نمی‌کنیم. ما تلاش می‌کنیم صعود کنیم و تا جایی که زورمان برسد تلاش می ‌کنیم و پیکان روز سختی برابر ما خواهد داشت.
سرمربی هف سمنان در پاسخ به این سوال که آیا تیمش می‌تواند نمایش مقابل پرسپولیس را جلوی پیکان هم ارائه دهد، گفت: بازی دوستان جنسش فرق دارد. البته ما تلاش می‌کنیم بهتر از آن بازی برابر پیکان قرار بگیریم. ما فردا همه بازیکنان را در اختیار داریم و طبیعی است که کیفیت بهتری را ارائه دهیم.
او در پاسخ به این سوال که دلیل مشکلات اخیر برخی بازیکنان تیمش چیست، گفت: هر از گاهی از این اتفاقات رخ می‌دهد. هفته قبل یکی از بازیکنان ما به دلیل بازی نکردن اعتراض داشت. من خودم همیشه به اخلاقیات اهمیت داده‌ام. این اتفاقات نباید رخ دهد. تدبیری اندیشیده‌ایم و سعی می‌کنیم بازیکنانی که از روش باشگاه تخطی کنند با برخورد باشگاه روبه رو می‌شوند.
حلالی در پایان و در پاسخ به این سوال که تیمش با پشت سر گذاشتن چه تیمی به این مرحله رسیده است، گفت: تیم شهر باران برابر ما قرار گرفت ولی نیامدند و بدون بازی به این مرحله رسیدیم. خیلی دوست داشتیم در آن مرحله بازی کنیم ولی این اتفاق رخ نداد.


انتهای پیام/

کد:94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید