تعطیلی لیگ اجتناب ناپذیر است | اتاق خبر
کد خبر: 373264
تاریخ انتشار: 8 مهر 1395 - 12:08
جلالی:
سرمربی تیم فوتبال پیکان می‌گوید تعطیلات لیگ اجتناب ناپذیر است و او به همراه تیمش در این راستا همکاری می‌کند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، مجید جلالی سرمربی تیم پیکان در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر هف سمنان در چارچوب رقابت های جام حذفی فوتبال ایران، گفت: خوشحالم برابر نماینده تیم سمنان بازی می کنیم. استانی که فرهیختگان و ورزشکاران زیادی را به ورزش ایران معرفی کرده است. ما برای جام حذفی سعی می‌کنیم تا با همه موجودی خود شرکت کنیم و امیدواریم به موفقیت برسیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا تیمش دچار غرور نیست؟ اظهار کرد: من در این باره با بازیکنانم صحبت کردم. می‌دانیم که هف سمنان از بهترین تیم های لیگ دو ایران است. ما به اندازه کافی خود را آماده کرده ایم.

سرمربی تیم فوتبال پیکان درباره اینکه هف سمنان اخیرا با پرسپولیس در یک بازی دوستانه به تساوی رسیده، عنوان کرد: ما سوابق این تیم را بررسی کرده‌ایم. در استان سمنان استعدادهای خیلی خوبی در مربیگری و بازیکن وجود دارد و تعجبی ندارد که آنها تیم خوبی هستند. اگر آنجا سرمایه گذاری شود تیم های بزرگی از سمنان بیرون می آیند.
او در پاسخ به سوالی درباره برگشتن بهادر عبدی به تمرینات پیکان گفت: همه شما می دانید که ضایعه کمی برای عبدی رخ نداده است. همه ما کنار او هستیم و برای این بازی او در لیست 18 نفره ماست چون این مسئله می تواند به او کمک کند. ما به او و خانواده اش می گوییم که در کنارشان هستیم.
جلالی در پاسخ به این سوال که آیا تیمش پتانسیل حضور همزمان در لیگ برتر و حذفی را دارد، خاطرنشان کرد: برای این سوال زود است. ما هفت بازی در لیگ برتر به میدان رفته ایم و 5 بازی جلو بوده ایم و تنها یک‌بار در این بازی ها پیروز شدیم. ما تیم خوبی هستیم ولی مشکلاتی داریم و به آنها می پردازیم. ما در آینده تیم خوبی می شویم ولی نمی توانم به این سوال پاسخ دهم که در جام حذفی به کجا می رسیم.

وی درباره تعطیلی لیگ، گفت: یک ماه دیگر باز لیگ تعطیل می شود. سازمان لیگ پارسال هم به ما این برنامه را داد و من سه چهار بند را به عنوان پیشنهاد ارائه دادم. مثلا پارسال با وجود تعطیلات زیاد، نیم فصل هم تعطیلات زیادی داشتیم که به نظر من بی معنی بود و من پیشنهاد کردم که تعطیلی کمتر شود و این اتفاق هم افتاد. ما چند جام داریم و شاید برای اینکه همکاری بیشتری شود، این برنامه اجتناب ناپذیر است و ما هم تلاش می کنیم خود را تطبیق دهیم و همکاری کنیم.

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید