توکلی: می خواستیم از جام حذفی انصراف بدهیم/ زیدی: به شکست نفت امید داریم | اتاق خبر
کد خبر: 373269
تاریخ انتشار: 8 مهر 1395 - 13:11
نشست خبری جام حذفی
سرمربیان دو تیم پاراگ تهران و مهرگان دره شهر با حضور در نشست خبری به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، اسد توکلی سرمربی تیم پاراگ تهران در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر بادران تهران در چارچوب جام حذفی بیان کرد: تیم ما یک تیم جوان است. در لیگ سه حضور داریم. خودتان می دانید که کمتر در این لیگ بازیکنان دیده می شوند و باید روی آنها بیشتر کار کنیم. از یک ماه پیش کار را آغاز کردیم و چند بازیکن جذب کردیم. میانگین سنی ما 23 است و امیدواریم بتوانیم در لیگ سه موفق شویم. جا دارد از مدیر باشگاه پاراگ تشکر کنم که از بخش خصوصی در فوتبال سرمایه گذاری کردند. خوشحالم که در خدمت ایشان هستم.

وی در پاسخ به سوالی درباره بازی با بادران در چارچوب جام حذفی عنوان کرد: تا دیروز شرایط خاصی داشتیم. انگیزه ما خیلی بالاست ولی اگر به ما زودتر می گفتند که بازی ما پنجشنبه است، از جام حذفی انصراف می دادیم. برای ما، لیگ خودمان مهم تر است و نمی شود در 10 روز سه بازی کرد. درست است تیم ما جوان است ولی دو سه بازیکن باتجربه هم داریم. به خوبی بادران را آنالیز کردیم و در کل به این بازی به چشم یک بازی تدارکاتی نگاه می کنم.

سرمربی پاراگ در پایان و در پاسخ به این سوال که چه تیمی را از گردونه رقابت های حذفی تیمش کنار زده و به این مرحله رسیده است نیز گفت: ما قهرمان سوپر لیگ مازندران که تیم ماکران نام داشت را شکست دادیم. در آن بازی با امیدهایمان بازی کردیم و در ضربات پنالتی این تیم را شکست دادیم و به این مرحله رسیدیم.

قباد زیدی، سرمربی تیم مهرگان دره شهر در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر نفت تهران در چارچوب جام حذفی فوتبال ایران گفت: باعث افتخار ماست که با یکی از تیم های خوب لیگ برتر با سرمربیگری آقای دایی رقابت می کنیم. جام حذفی، جام شگفتی هاست و ما از جوانان خود استفاده می کنیم تا خود را نشان دهند. امیدوارم که نماینده شایسته ای برای شهرمان باشیم.

او در پاسخ به این سوال که چه تیمی را تیمش حذف کرده که به این مرحله از جام حذفی رسیده است نیز بیان کرد: داماش گیلان را در ضربات پنالتی حذف کردیم و به این مرحله رسیدیم.

سرمربی تیم مهرگان دره شهر در پایان و در پاسخ به این سوال که آیا تیمش توانایی شکست تیم نفت را دارد هم عنوان کرد: باید قبول کنیم که تیم های لیگ برتری از دسته های یک و دو و سه خیلی بالاتر هستند. به شکست نفت امیدواریم و تلاش می کنیم. هدف ما این است که نماینده شایسته‌ای برای شهرمان باشیم. تیم ما در لیگ سه توپ می زند و امیدوارم بازی خوبی را فردا شاهد باشیم.

گفتنی است سرمربی مهرگان دره شهر با تاخیر قابل توجهی در نشست خبری حاضر شد و حتی گفته می شد احتمالا به نشست خبری نمی رسد. او در ابتدای نشست خود بابت تاخیرش عذرخواهی کرد.

انتهای پیام/

کد:94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید