روند افزایش نرخ ارز در بازار آزاد | اتاق خبر
کد خبر: 373454
تاریخ انتشار: 9 مهر 1395 - 12:21
بررسی‌ها از نرخ انواع ارز در هفته‌ای که گذشت نشان می‌دهد که دلار ۱۲ تومان، یورو ۲۱ تومان و پوند ۱۴ تومان افزایش قیمت پیدا کرده‌اند.

اتاق خبر: بازار ارز در هفته گذشته با روند و حرکت به سمت افزایش همراه بوده است.

دلار آمریکا در شروع هفته با نرخ ۳۵۶۴ تومان در بازار آزاد عرضه شد اما در روزهای بعد با شیبی ملایم روند افزایشی را طی کرد.

دلار در اواسط هفته جاری به ۳۵۷۰ تومان رسید و در بازار دیروز با ادامه این حرکت افزایشی به ۳۵۷۶ تومان رسید تا در مجموع دلار ۱۲ تومان افزایش نرخ پیدا کرده باشد.

همچنین یورو در هفته ای که گذشت روند افزایشی را پشت سر گذاشت، یورو در نخستین روز هفته ۴۰۱۰ تومان در بازار آزاد فروخته شد و در ادامه هفته با حرکت افزایشی به ۴۰۳۰ تومان و در انتهای هفته ۴۰۳۱ تومان رسید.

بررسی قیمت یورو در هفته جاری نشان می‌دهد که این ارز در این بازه زمانی ۲۱ تومان افزایش قیمت داشته است.

در میان دیگر ارزها پوند انگلستان مانند دلار و یورو در هفته که گذشت حرکت صعودی داشت و در مجموع ۱۴ تومان افزایش قیمت پیدا کرد.

پوند در شروع هفته ۴۶۷۰ تومان در بازار مشاهده شد و در ادامه به ۴۶۷۷ تومان و در اواخر هفته با نرخ ۴۶۸۴ تومان در بازار فروخته شد.

در میان سایر ارزها لیر ترکیه در هفته ای که گذشت تغییر زیادی نداشت و با حرکتی آرام روند کاهشی پیدا کرد. لیر در در نخستین روز هفته ۱۲۲۰ تومان در بازار عرضه شد و در آخر هفته به ۱۲۱۷ تومان رسید.

بررسی قیمت‌ها از بازار ارز نشان می‌دهد که روند افزایشی نرخ‌ها در مقایسه با هفته گذشته روند و سرعت کندتری پیدا کرده است.

منبع:ایسنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید