اپیزود «انتخاب» از سریال «دیوار شیشه‌ای» کلید خورد | اتاق خبر
کد خبر: 373814
تاریخ انتشار: 12 مهر 1395 - 04:34
احمد معظمی اپیزود «انتخاب» از سریال «دیوار شیشه ای» را به تهیه کنندگی اکبر تحویلیان و با بازی علی طالب لو کلید زد.

به گزارش اتاق خبر،  سریال «دیوار شیشه‌ای» به تهیه‌کنندگی علی اکبر تحویلیان و کارگردانی مشترک راما قویدل، نوید مهین دوست و احمد معظمی مراحل تولید را سپری می کند.

کارگردانی اپیزود «انتخاب» به عهده معظمی است. در این اپیزود علی استادی، علی طالب لو، ساغر عزیزی، آتوسا راستی، شیما جعفرزاده و بهزاد داوری بازی می کنند. محمد شاکری هم بازیگر خردسال این اپیزود است.

داستان این اپیزود درباره پدر و مادری است که بعد از هفت سال متوجه می شوند فرزندشان بعد از دنیا آمدن جابجا شده است.

این اپیزود در زورخانه ای واقع در شهرزیبا کلید خورده و تصویربرداری در درکه ادامه دارد.

«دیوار شیشه‌ای» علاوه بر ساختار اپیزودیک، قصه‌هایی پیوسته به یکدیگر نیز دارد که ضمن روایت یک داستان اصلی در هر قسمت داستان مستقلی را هم در بر می‌گیرد و به ارتباط بین افرادی می‌پردازد که از رسانه استفاده می‌کنند و به واسطه بهره بردن از رسانه‌های مختلف با دنیای بیرون و جهان پیرامونی خود در ارتباط هستند. این سریال در قالب برنامه‌ای روایت می‌شود که در هر قسمت افراد مختلفی با ماجراهای گوناگون و تجربه متفاوت از یکدیگر وارد آن می‌شوند و برای استمداد یا روشنگری جامعه به این قصه رفت‌ و آمد دارند.

در این سریال بازیگرانی چون ثریا قاسمی، شبنم قلی خانی، زهیر یاری، الهام جعفرنژاد، کوروش تهامی، سیامک احصایی، روشنک عجمیان، هدایت هاشمی، سولماز غنی، علیرام نورایی، طوفان مهردادیان، مریم سرمدی و... حضور دارند.

مجموعه اپیزودیک «دیوار شیشه ای» به قلم محمد محمود سلطانی و روح الله صدیقی به سفارش مرکز گسترش فیلمنامه نویسی در ۳۰ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای به نگارش درآمده است.

منبع:مهر

نظرات
ADS
ADS
پربازدید