عملکرد آلوس باورنکردنی بود | اتاق خبر
کد خبر: 373905
تاریخ انتشار: 12 مهر 1395 - 13:12
سیمئونه:
سرمربی اتلتیکومادرید از عملکرد دروازه‌بان والنسیا تمجید کرد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، اتلتیکومادرید یکشنبه در هفته هفتم لالیگا برابر والنسیا قرار گرفت و با دو گل میزبانش را شکست داد. دیگو پابلو سیمئونه پس از این پیروزی گفت: پس از پایان بازی به شاگردانم گفتم قدرت ما بر اساس کار گروهی است. بازیکنان باید بدانند که مهم‌تر از همه تیم است. کاراسکو آنخل کورئا آنتوان گریزمان فرناندو تورس نیکلاس گایتان و... از بازیکنان تاثیر گذار تیم بودند. با تغییراتی در ترکیب تیم توانستیم روند بازی را عوض کنیم. امروز والنسیا خوب شروع کرد و در دقایق ابتدایی بهتر بود. سپس ما کنترل بازی را در اختیار گرفتیم.

سرمربی اتلتیکومادرید در ادامه افزود: بازی کردن در مستایا برابر والنسیا آسان نیست. بازیکنان این تیم با تغییر سرمربی نیز پرانگیزه‌تر شده‌اند. مهار پنالتی نخست توسط دیگو آلوس باعث شد به قدرت این تیم افزوده شود. پنالتی دوم نیز شرایط را به نفع میزبان کرد. اما بازیکنانم فوق‌العاده هستند و تحت تاثیر چیزی قرار نمی‌گیرند.

گریزمان و گابی دو پنالتی را در این بازی از دست دادند. سیمئونه در این‌باره اظهار کرد: واکنش دروازه‌بان در پنالتی نخست باورنکردنی بود. آلوس جهش فوق العاده‌ای داشت. گریزمان دوباره پنالتی از دست داد که این اتفاقی است. آلوس پنالتی دوم را نیز دفع کرد. گابی معمولا پنالتی‌هایش را به گل تبدیل می‌کند. باید به دروازه‌بان والنسیا تبریک گفت.


والنسیا چزاره پراندلی را به عنوان سرمربی جدید خود معرفی کرد. سیمئونه در این‌باره گفت: یک‌بار با او در ترکیه صحبت کردم. به عنوان یک مربی تفکرات خوبی دارد. برای پراندلی و والنسیا بهترین‌ها را آرزو دارم.

مادریدی‌ها در 9 بازی تنها دو گل دریافت کردند. سرمربی آرژانتینی در این‌رابطه اظهار کرد: کار تیمی عالی است. چهار سال و نیم است که به این روش بازی می‌کنند. عملکرد خوب خط دفاعی فقط در این 9 بازی دیده نشده است و پیش از این نیز خود را نشان داده بودند.

انتهای پیام/

کد:94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید