من نوکر "امام حسین(ع)" هستم/ برای رفتن به هیئت لحظه شماری می‌کنم | اتاق خبر
کد خبر: 374035
تاریخ انتشار: 13 مهر 1395 - 03:43
بازیگر "آواز گنجشک ها" گفت: اگر لحظه ای وقت پیدا کنم به تکایا می روم و امسال هم اگر مشغول فیلمی نباشم حتما به هیئت می روم. برای حضور در این مراسم لحظه ای درنگ نمی کنم و لحظه شماری می کنم.

به گزارش اتاق خبر، رضا ناجی بازیگر سینما و تلویزیون با اشاره ارادت همیشگی خود به امام حسین(ع) گفت: من نوکر امام حسین هستم. از کودکی این عشق به امام حسین و اهل بیت در وجود من بوده و همواره همراه من خواهد بود.

بازیگر فیلم "آواز گنجشک ها" ادامه داد: از کودکی پدر من پشت امام جمعه قامت می بست و من در کنار او نماز می خواندم و همیشه مذهبی بودن در خانواده ما وجود داشته و دارد. همیشه در تمامی مراسم ها حاضر می شویم و این اعتقاد در جان من رسوخ کرده است.

بازیگر فیلم "یک قدم تا خدا" تصریح کرد: ما همیشه در تمامی مراسم های مذهبی مثل شب های قدر و مراسم محرم شرکت می کردیم و می کنیم و از همان کودکی با حضور در این مراسم عشق و علاقه من به خاندان اهل بیت دو چندان شد. من عاشق امام علی(ع) و نوکر امام حسین(ع) هستم.

ناجی با اشاره به حضور خود در تکایا و هیئت ها خاطر نشان کرد: الان اگر لحظه ای وقت پیدا کنم به تکایا می روم و امسال هم اگر مشغول فیلمی  نباشم حتما به هیئت می روم. برای حضور در این مراسم لحظه ای درنگ نمی کنم.

میزان

نظرات
ADS
ADS
پربازدید