وزارت ارشاد مسیر خود را اصلاح کند | اتاق خبر
کد خبر: 374054
تاریخ انتشار: 13 مهر 1395 - 07:04
تصور من اين است كه وزارت ارشاد گرفتار يك سلسله محاسبات نادرست از وضع جامعه شده است و گمان می کند اين كارها به نفع دولت است در حالى كه آثار سوءاش روز به روز آشكارتر می شود.

 به گزارش اتاق خبر، به دنبال جريان اجراى كنسرت در قم با حواشى زشت و نگران كننده‌اى كه داشت، حضرت آيت الله العظمى مكارم شيرازى، مدير كل ارشاد قم را احضار و ضمن اعتراض به اين جريان از ايشان توضيح خواست كه پاسخ‌ها قانع كننده نبود.

هر چند نامبرده ضمن عذرخواهى تصريح كرد كه هرگز اين گونه برنامه‌ها تكرار نخواهد شد.
حضرت آيت الله العظمی مكارم شيرازى افزودند گويا وزارت ارشاد اجراى كنسرت را در همه شهرها و حتى در قم كه قداست خاص آن بر هيچ كس پوشيده نيست با آن حواشى زننده از واجب‌ترين واجبات خود مى‌شمرد. كه اين همه روى آن پافشارى و سرمايه‌گذارى مى‌كنند و توجه ندارند كه اين كار موجب تضعيف دولت و فاصله گرفتن از مراجع دينى و آثار نامطلوب در برنامه های آينده خواهد داشت.
معظم له افزودند تصور من اين است كه وزارت ارشاد گرفتار يك سلسله محاسبات نادرست از وضع جامعه شده است و گمان مى‌كند اين كارها به نفع دولت است در حالى كه آثار سوءاش روز به روز آشكارتر مى‌شود.
آیت‌الله مکارم شیرازی بیان داشت :اگر بنا است برنامه‌هايى براى شادى جوانان اجرا شود مى‌توان با هماهنگى خبرگان از حوزه علميه برنامه‌هايى خالى از هر گونه مسائل خلاف شرع و هماهنگ با فرهنگ اسلامى تنظيم كرد نه اينكه چشم و گوش بسته دنبال فرهنگ‌هاى غربى افتاد.
متاسفانه وزارت ارشاد نه تنها در اينجا به بيراهه مى‌رود در موارد مختلف ديگرى نيز نشانه‌هاى آن ديده مى‌شود، اميدواريم بيدار شوند و به راه برگردند.
فارس 
نظرات
ADS
ADS
پربازدید