واکنش دروسی به خوشحالی توهین آمیزش | اتاق خبر
کد خبر: 374079
تاریخ انتشار: 13 مهر 1395 - 10:46
کاپیتان تیم فوتبال رم اظهار کرد توهین خاصی به هواداران اینتری‌های حاضر در ورزشگاه نکرده است.

به‌ گزارش اتاق خبر، به نقل از ‌ایسنا، شب گذشته (یکشنبه) رم در خانه با نتیجه‌ دو بر یک توانست اینتر را شکست بدهد و سه امتیاز حساس این دیدار را کسب کند.

دنیله دروسی بعد از اینکه ادین ژکو بوسنیایی توانست دروازه اینتر را باز کند، به سمت هواداران رفت و فریاد زد. تصاویر تلویزیونی نشان داد او به هواداران حاضر در ورزشگاه توهین کرده است.

دروسی درباره این بازی گفت‌: توهینی نکردم و فقط به خاطر این که ژکو تحت فشار بود و انتقادات بی رحمانه ای از او شده بود، رو به هواداران گفتم حالا بهتر است پیراهن او را بگیرید. فکر نمی‌کنم این توهینی بوده باشد. ژکو را به خوبی می شناسم. او پسر خیلی خوبی است اما بی رحمانه مورد انتقاد قرار گرفته بود. خوشحالم که گل مهمی را به ثمر رساند و خودش را از این فشار رها کرد.

دروسی در ادامه گفت‌: این جور چیزها در فوتبال طبیعی است. برخی مواقع آدم احساساتی می‌شود و ممکن است رفتاری را ارائه کند که مربوط به همان لحظه شود.

رم با برد ارزشمندی که برابر اینتر کسب کرد، تا حدودی به وضعیت خود سر و سامان بخشید. آنها در این فصل نتایج پر فراز و نشیبی داشتند، از جمله شکست برابر فیورنتینا و تورینو که باعث شد آنها تا حدودی از صدر جدول رده‌بندی فاصله بگیرند.

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید