اقدام عجیب باشگاه اسپارتاپراگ | اتاق خبر
کد خبر: 374519
تاریخ انتشار: 15 مهر 1395 - 13:28
مسئولان باشگاه اسپارتاپراگ دو بازیکن خود را که به زنان توهین کردند به تیم زنان فرستادند تا آنها میزان پیشرفت فوتبال زنان را از نزدیک ببینند.

اسپارتاپراگ

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، در یکی از دیدارهای این هفته در لیگ کشور جمهوری چک، اسپارتاپراگ که در آن یک داور زن مشغول قضاوت بود، دو بازیکن اسپارتاپراگ به این داور به حالت توهین آمیز گفتند او باید در آشپزخانه کار کند و زمین فوتبال جای او نیست. بعد از این اتفاق، مسئولان باشگاه اسپارتاپراگ این دو بازیکن را به تمرین با تیم بانوان فرستادند.

لوکاس واشا 27 ساله و توماس کوبک 24 ساله در جریان دیدار اسپارتاپراگ و زبروجکا که با تساوی سه بر سه به پایان رسید، چنین حرف‌هایی را به داور مسابقه زده بودند.

بعد از این اقدام، مسئولان باشگاه اسپارتاپراگ با عذرخواهی از این داور، این دو بازیکن را به تمرین با تیم بانوان باشگاه محکوم کردند تا آنها فوتبال بانوان را تماشا کرده و میزان پیشرفت آنها را از نزدیک ببینند تا دیگر چنین حرف‌هایی به زبان نیاورند. 

بانوان باشگاه اسپارتاپراگ همچنین قرار است در دیدار اسپارتاپراگ و توئنته در لیگ قهرمانان اروپا به عنوان سفیر حضور داشته باشند.

دو بازیکن خاطی اسپارتاپراگ نیز بار عذرخواهی از گفته خود اعلام کردند اخلاق مردسالارانه ندارند.

انتهای پیام/

کد: 94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید