230 میلیارد ریال اعتبار برای بیمارستان بانه تامین شده است | اتاق خبر
کد خبر: 374707
تاریخ انتشار: 16 مهر 1395 - 09:14
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: 230 میلیارد ریال اعتبار برای بیمارستان 96 تختخوابی شهرستان بانه تامین شده است.

اتاق خبر: محمد جعفر علیزاده روز پنجشنبه در جریان بازدید از بیمارستان 96 تخت خوابی بانه افزود: تمام اعتبارات مورد نیاز این پروژه 230 میلیارد ریالی تامین شده و در این زمینه هیچگونه مشکلی وجود ندارد.
وی اضافه کرد: عملیات اجرای ساخت بیمارستان بانه پیشرفت خوبی داشته که امیدواریم تا پایان سال جاری این بیمارستان به بهره برداری برسد.
وی گفت: با توجه به تعهدی که وزارت راه و شهرسازی نسبت تحویل این پروژه به وزارت بهداشت و درمان آموزش پزشکی داده، این پروزه در زمان تعیین شده تحویل داده می شود.
علیزاده افزود: در ابتدا برای این بیمارستان 64 تخت در نظر گرفته شده بود که باتوجه به نیاز شهرستان این تعداد به 96 تخت بیمارستانی افزایش یافت.
وی گفت: در این پروژه 14 تختخوابی در بخش اوژانس و 12 تخت ملاقات اضافه شده است که امیدوارم نیاز شهرستان را تامین کنند.
معاون ورزیر راه و شهرسازی اظهار کرد: هم اکنون انشعابات آب، برق و گاز تامین شده و در زمینه نصب سیستم مخابراتی نیز مشکلی وجود ندارد ، برق این پروژه به صورت کمپکت تا پایان آبان ماه تامین می شود.
آخرین بازدید معاون ورزیر راه از این پروژه در اردبیهشت سال جاری بود که رشد فیزیکی آن را 55 درصد اعلام کرد.
وزیر راه و شهرسازی صبح روز پنجشنبه به همراه تعدای از معاونین خود به استان کردستان سفر کرده است.
بازدید از پروژه های راه سازی، بهره برداری از 70 کیلومتر بزرگراه و 80 کیلومتر راه روستایی از برنامه های وزیر راه و شهرسازی در کردستان است.
همچنین با حضور وزیر راه و شهرسازی و معاونین وی آیین بهره برداری از کنارگذر سقز به طول 12 کیلومتر و با اعتبار 400 میلیارد ریال و بهره برداری از باند دوم سنندج همدان به طول 12 کیلومتر و اعتبار 300 میلیارد ریال و چند قطعه دیگر این بزرگراه انجام شد.
بانه در 242 کیلومتری غرب سنندج مرکز استان کردستان واقع شده است.

منبع:ایرنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید