عبدالله اسکندری:حرفه گریم رابطه مستقیم با سینما دارد | اتاق خبر
کد خبر: 374909
تاریخ انتشار: 17 مهر 1395 - 16:36
اگر حال سینما خوب باشد، گریم هم خوب و نتيجه بخش می‌شود.

به گزارش اتاق خبر، عبدالله اسکندری در خصوص فعالیت اخیر خود و حرفه گریم گفت: در حال حاضر مدتی است كه مشغول کار در سریال «شهرزاد» هستم. 

 
طراح گریم «مختارنامه» در خصوص وضعیت حرفه گریم اظهار داشت: شرايط گریم ما مثل سینمای ما است. گريم با سينما رابطه مستقيمی دارد. اگر حال سینما خوب باشد، گریم هم خوب و نتيجه بخش می شود وگرنه آن اتفاق مطلوب رخ نمی دهد. 
 
وی ادامه داد: از طرفی اوضاع همه شغل هايی كه در حوزه سينما هستند، به حال اين دنيا(سينما) بستگی دارد. 
 
وي درباره ورود نسل جدید به حرفه گریم عنوان کرد: برای پيشرفت در اين حرفه لازم است كه هر كسی وارد می شود، عاشق کارش باشد و اگر اينطور شود به تدريج در کار خود پیشرفت می‌کند.  

وی در ادامه درباره تامين وسایل مورد نیاز گریم تصريح كرد: در اصل دولت باید وسایل مورد نیاز گریم را وارد کند اما متاسفانه این اتفاق رخ نداده است و حتي خود من با سابقه 45 ساله ای که در این حرفه دارم، همچنان دوستانم از خارج اين  مواد را برايم می آورند. 
 
اسكندری افرود: اما جوانانی که تازه به این کار ورود پيدا كرده اند، نمی توانند چنين كاری را در راستای وارد كردن مواد و وسايل لازم انجام دهند و همانطور كه گفتم  باید دولت و ارشاد این کار را انجام دهند. اقدام كه قیمت و هزينه آنچنانی هم ندارد. 
  
اسکندری درخصوص پیشنهاد فعاليت در خارج از كشور، خاطرنشان نشان كرد: من به مدت 26 سال با سوری ها سريال و فيلم کار کردم اما در حال حاضر  در سوریه با جنگی که در این کشور رخ داده٬ وضعیتي ايجاد شده كه غالبا  سریال های تاریخی ساخته می‌شود.
 
باشگاه خبرنگاران جوان  
نظرات
ADS
ADS
پربازدید