وزیر نیرو: دولت از صنایع اشتغالزا حمایت می کند | اتاق خبر
کد خبر: 374917
تاریخ انتشار: 17 مهر 1395 - 17:31
وزیر نیرو گفت: دولت یازدهم از فعالیت ها و صنایع منجر به اشتغال و رونق تولید پشتیبانی می کند و برنامه های دولت نیز در راستای گسترش اینگونه واحدهاست.

اتاق خبر:حمید چیت چیان روز شنبه در بازدید از کارخانه تسنیم نوش در شهرستان نیر، افزود: دولت برنامه مدون برای احیای واحدهای صنعتی دارای مشکل در مناطق مختلف کشور دارد و به جد رونق و توسعه صنعت در کشور پیگیری می شود.
وزیر نیرو همچنین در حاشیه بازدید از شهرک تخصصی آب و برخی واحدهای تولیدی شهرستان نیر گفت: فعالیت ها در این شهرک نشان دهنده سرمایه گذاری مناسب صورت گرفته در این زمینه است.
وی افزود: سرمایه گذاران موفق به دنبال توسعه فعالیت های خود هستند و در کنار تولید انواع نوشیدنی، تولید برق در این شهرک را پیگیری می کنند که از آن استقبال می شود.
وزیر نیرو بیان کرد: درخواستی در زمینه راه اندازی نیروگاه سی. اچ. پی. وجود دارد که پیگیری خواهد شد زیرا در کنار تامین نیازهای شهرک آب، می تواند به شبکه برق استان نیز کمک کند و وزارت نیرو از این صنایع در جهت بهبود شرایط اقتصادی این خطه حمایت می کند.
وزیر نیرو برای انجام سفری یک روزه در استان اردبیل بسر می برد، چیت چیان قرار است از طرح های آب و برق استان بازدید و در نشست کارگره اقتصاد مقاومتی در استانداری شرکت کند.

منبع: ایرنا

 

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید