دزدی که گرفتار سارقان می شود | اتاق خبر
کد خبر: 374937
تاریخ انتشار: 17 مهر 1395 - 19:59
جان کوزاک هنرپیشه پر سابقه هالیوود که از اواخر دهه ۱۹۸۰ به این سو در فیلم های مطرح متعددی بازی کرده، پذیرفته است که در فیلم جدید «بد اقبالی» رل اصلی را ایفا کند.

به گزارش اتاق خبر، در این فیلم او ایفاگر رل مردی کلاهبردار به نام میلر است که پول تحویل داده شده از سوی یکی از موکلانش را بالا می کشد و همه چیزهای زندگی خود و  حتی زن و بچه اش را جا می گذارد و به سوی شهری دیگر می رود تا از دست موکل خود بگریزد و آنجا زندگی تازه ای را شروع کند اما طی مسیر پولش را گم می کند و سه مرد جوان آن را می یابند و میلر که بسیار خشمگین شده بدنبال آنها می رود و برای بازیابی پولش دست به هر خشونتی می زند. کارگردان این فیلم لاکی مک کی است که پیشتر فیلم «تمامی مشوقان می میرند» را ساخته و سناریو را نیز جارد باتلر و لارس نوربرگ نوشته اند. تهیه کنندگی هم با لی نلسون و دیوید بولو است.

میمی اشتاین بائر رییس شرکت رادیانت فیلمز که تهیه کننده این فیلم است. هفته پیش گفت: از این که جان کوزاک پذیرفته است با ما همکاری کند، احساس شعف و افتخار می کنیم. او برای ایفای رل یک تاجر سفید پوست بیش از حد طماع که در راه رسیدن به خواسته هایش به هر چیزی پشت پا می زند، بهترین گزینه ممکن بود و این نقش را بسیار خوب در خواهد آورد و این اعتقادی است که لاکی مک کی هم در مقام کارگردان و طراح اصلی این پروژه دارد.

لازم به یادآوری است که جان کوزاک و خواهرش جووان کوزاک از اوایل دهه ۱۹۹۰ چهره شدند و فیلم «Grifters» اثری متعلق به همان ایام بود که کوزاک را به یکی از چهره های اصلی هالیوود تبدیل کرد و او به رغم بالا و پایین های متعدد در کارش در این ۲۵ سال همچنان جزو چهره های در بورس و پر مشتری باقی مانده و سهم خود را کم و زیاد از مناسبات هالیوود برگرفته است.

بانی فیلم  

نظرات
ADS
ADS
پربازدید