زمینه‌سازی غول بازرگانی فلزات برای افزایش تجارت با ایران | اتاق خبر
کد خبر: 375017
تاریخ انتشار: 18 مهر 1395 - 04:34
گروه ترافیگورا که دومین شرکت بازرگانی فلزات بزرگ دنیاست، بدنبال افزایش تجارت با ایران در دوران پساتحریم است و در همین راستا در جست و جوی یک مدیر فارسی زبان است.

اتاق خبر: این شرکت بازرگانی مستقر در سنگاپور به دنبال استخدام یک مدیر فارسی زبان برای واحد فلزات پالایش شده برای همکاری با معامله گران این شرکت به منظور شناسایی، تحلیل، ارزیابی و پیشنهاد فرصتهای تجاری در منطقه خلیج فارس بویژه در بازار ایران است که به سرعت در حال تغییر است.

طبق آگهی فرصت شغلی که در وب سایت ترافیگورا منتشر شده است، انتظار می رود نامزد مورد نظر برای این شغل فرصتهایی را که از گشایش بازار ایران به وجود آمده است، درک کند و این شغل شامل سفرهای زیاد برای ایجاد روابط با شرکتهای بزرگ در ایران خواهد بود.

ترافیگورا و سایر شرکتهای بازرگانی کالا مانند گروه ویتول که بزرگترین شرکت بازرگانی نفت مستقل است، پس از اجرایی شدن برجام و لغو تحریمهای هسته ای آمریکا و اتحادیه اروپا علیه تهران، به بازار ایران بازگشتند.

شرکتهای بازرگانی در سالهای ۲۰۱۲ و ۲۰۱۳ که تحریمهای هسته ای علیه ایران تشدید شد، معاملات نفت و محصولات پالایش شده ایران را متوقف کردند.

طبق گزارش سازمان ملل در سال ۲۰۱۳، گلنکور و ترافیگورا برای شرکتهای ایرانی آلومینا فراهم کرده اند.

شرکت تحقیقاتی وود مک کنزی انتظار دارد تقاضای مس ایران در کوتاه مدت تا میان مدت، سه تا چهار درصد در سال رشد کرد.

بر اساس گزارش بلومبرگ، ترافیگورا اعلام کرده است نامزد این سمت مامور توسعه روابط با تولیدکنندگان و فرآوری کنندگان فلزات در منطقه خاورمیانه بویژه ایران خواهد بود.

منبع:ایسنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید