چنین اشتباه‌هایی می‌تواند مرگبار باشد | اتاق خبر
کد خبر: 375053
تاریخ انتشار: 18 مهر 1395 - 08:16
بلیند:
سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال هلند بعد از برد برابر بلاروس اظهار کرد تیمش اشتباه‌هایی داشته است که رخ دادن یکی از آنها مقابل تیم‌های بزرگ می‌تواند مرگبار باشد.

دنی بلیند

به‌ گزارش ‌اتاق خبر، به نقل از ایسنا، تیم‌ ‌ملی فوتبال هلند جمعه شب در دومین دیدار خود در انتخابی جام جهانی روسیه به دیدار بلاروس رفت و موفق شد در غیاب خیلی از بازیکنان اصلی خود، با نتیجه‌ چهار بر یک به پیروزی برسد تا اولین برد لاله‌های نارنجی فوتبال اروپا در ورزشگاه شهر روتردام ثبت شود.

دنی بلیند پس از این دیدار اظهار کرد: اتفاق‌های خوبی در زمین دیدم ولی بازینکانم به طور کامل نتوانستند آنطور که از آنها انتظار داشتم در زمین ظاهر شوند. زمان کمی تا بازی برابر فرانسه باقی‌ مانده است. باید در این زمان کم پیشرفت کنیم و بهتر از چیزی شویم که برابر بلاروس نشان دادیم.

سرمربی هلندی ها در ادامه گفت‌: در 30 یا 35 ‌دقیقه نخست، نمایش خیلی خوبی از تیمم شاهد بودم اما بعد از آن، فوتبال کندی را به نمایش گذاشتیم. نباید این چنین بازی می کردیم.  برابر تیم‌های بزرگ، نمایش این‌چنینی می‌تواند مرگبار باشد و همه چیز را به ضرر ما تغییر بدهد.  

خبر بد برای هلند در این دیدار مصدومیت وسلی اسنایدر در نیمه نخست بود که باعث شد این بازیکن شانس بسیار کمی برای تقابل با فرانسه در بازی بعد داشته باشد. سرمربی تیم‌ ‌ملی هلند در پایان نیز ‌اضافه کرد:  شانس خیلی کمی برای اسنایدر است تا  بتواند برابر فرانسه به میدان برود. متاسفانه یکی از بازیکنان اصلی خودمان را از دست دادیم ولی باید خوشحال باشیم که بقیه بازیکنان سرحال و آماده هستند و می‌توانند برابر فرانسه به میدان بروند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید