دنبال اجرایی شدن IPC هستیم | اتاق خبر
کد خبر: 375079
تاریخ انتشار: 18 مهر 1395 - 11:43
عضو هیات مدیره انجمن شرکت‌های مهندسی و پیمانکاری نفت، گاز و پتروشیم گفت: بدون تردید ما بدنبال این هستیم که آی.پی.سی اجرایی شود چون وقتی پروژه‌های بالادست نفت راه بیفتد بخش پایین دست و میان دست نیز رونق می‌گیرد.

اتاق خبر: محمدرضا طبیب‌زاده عضو هیات مدیره انجمن شرکت‌های مهندسی و پیمانکاری نفت، گاز و پتروشیمی(APEC ) درباره اظهاراتی مبنی بر اینکه اجرایی شدن IPC و حضور شرکت‌های خارجی جایی برای حضور شرکت‌های پیمانکاری ایرانی باقی نمی‌گذارد، گفت: بدون تردید ما بدنبال این هستیم که آی.پی.سی اجرایی شود چون وقتی پروژه‌های بالادست نفت راه بیفتد بخش پایین دست و میان دست نیز رونق می‌گیرد.

وی با اشاره به برنامه مجموعه متبوعش برای حضور در پروژه‌هایی که در قالب آی.پی.سی اجرایی می‌شود، افزود: ما EPC کار بوده و با توجه به شرایط حاکم بر آی.پی.سی منتظر اعلام درجه بندی از سوی وزارت نفت و غربالگری‌ها هستیم و در صورت عبور از رتبه‌بندی‌ها برای حضور در پروژه‌ها آمادگی داریم.

 طبیب زاده درباره مذاکره با شرکت‌های خارجی برای جوینت شدن نیز اظهار داشت: بعد از مذاکرات با 1+5 شرکت‌های زیادی از کشورهای آسیایی و اروپایی برای مذاکره و جوینت شدن به ایران آمده‌اند اما مشکلات سیستم بانکی بازدارنده است، لذا باید این مسائل حل شود تا شرکت‌های خارجی رغبت پیدا کنند که امیدواریم مذاکرات مسئولین فضا را مثبت کند.

منبع:ایلنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید