منافع سیاسی و گروهی نباید در مراسم‌های دینی وارد شود | اتاق خبر
کد خبر: 375190
تاریخ انتشار: 18 مهر 1395 - 21:14
عضو فراکسیون امید مجلس:
یک عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی تاکید کرد در مراسم‌های دینی و مذهبی نباید منافع سیاسی و گروهی مورد توجه قرار گیرد.

اتاق خبر: محمد باسط درازهی با تاکید بر پرهیز از بیان مسائل سیاسی و احیانا انتخاباتی در مراسم های مذهبی گفت: مراسم عزاداری از جمله مراسم‌های دینی و باور جهان اسلام است که همه باید به آن احترام بگذارند و منافع سیاسی و گروهی مدنظر قرار نگیرد.

وی  با بیان اینکه حرمت و ارزش این مراسم باید حفظ شود، اظهار کرد: ضرورتی وجود ندارد که فردی، گروهی یا حزبی با بیان سخنانی جامعه را به طرف خود معطوف کند؛ در واقع در این جلسات جایی ندارد.

نماینده مردم سراوان در مجلس خاطر نشان کرد: نباید 6-7 ماه مانده به انتخابات زودتر فضای کشور را انتخاباتی کرد، از هر طیفی که باشد از لحاظ باوری و اخلاقی درست نیست.

این عضو فراکسیون امید مجلس بیان کرد: آنچه که امروز به آن نیاز داریم حفظ ارزش‌ها و باورها و از بین بردن گسل‌ها و شکاف‌هایی است که دشمنان می‌خواهند برای کشور به وجود آورند، این هم شدنی نیست مگر با وحدت، همدلی و همگرایی تمام آحاد جامعه.

این نماینده مجلس در پایان اظهار کرد: تمامی قشرها و گروه‌ها نباید فضای جامعه را متشنج کنند، اخلاق انتخاباتی که همواره در کشور ما بوده باید رعایت شود و سرلوحه کار همه افراد و اقشار قرار گیرد.

منبع: ایسنا

95103

نظرات
ADS
ADS
پربازدید