برطرف شدن مشکل آب 22 روستای استان البرز تا پایان سال | اتاق خبر
کد خبر: 375226
تاریخ انتشار: 19 مهر 1395 - 00:27
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان البرز با بیان این‌که آبرسانی به 54 روستای استان از طریق 10 مجتمع در دستور کار قرار دارد، گفت: 22 روستای استان نیز به‌صورت تک روستایی تا پایان امسال آبرسانی می‌شود.

اتاق خبر: عبدالحسین حسن‌زاده در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان که  دیروز(شنبه 17 مهرماه)، در استانداری البرز  برگزار شد، با اشاره به برش استانی پروژه‌های ابلاغی اقتصاد مقاومتی وزارت نیرو در استان گفت:  تکمیل عملیات اجرایی 10 مجتمع آبرسانی در شهرستان‌های استان برای 54 روستا از جمله این برنامه‌هاست.

وی افزود: در قالب تک روستایی نیز آبرسانی به 22 روستا در دستور کار است که تاکنون این امر برای 16 روستا محقق شده و باقی تا پایان سال محقق می‌شود.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان البرز ادامه داد: هم‌چنین اصلاح الگوی مصرف آب در بخش شرب با مصرف بالای 20 متر مکعب در دستور کار است.

حسن‌زاده در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: مجتمع آبرسانی در ساوجبلاغ با پوشش شش روستا بهمن‌ماه امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

این مسئول افزود: هم‌چنین از مجتمع آبرسانی ایثار در شهرستان ساوجبلاغ نیز با پوشش 9 روستا تیرماه 96 بهره‌برداری می‌شود.

حسن زاده ادامه داد: مجتمع آبرسانی آران در شهرستان ساوجبلاغ نیز با پوشش 9 روستا در بهمن‌ماه 96 به اتمام و آماده بهره‌برداری می‌شود.

مدیرکل آبفای روستایی البرز به پروژه‌های آبرسانی تک روستایی در شهرستان طالقان اشاره کرد و گفت: این طرح‌ها در روستاهای زیدشت، وشته و میناوند در اردیبهشت و مرداد 96 به اتمام رسیده و افتتاح می‌شود.

وی گفت: مجتمع‌های آبرسانی کرج در نوجان، آتشگاه و خوارس در بهمن 96 مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

حسن‌زاده با اشاره به پروژه‌های شهرستان نظرآباد اعلام کرد: مجتمع‌های آبرسانی نجم‌آباد، خیبر، دولت و ابراهیم بیگی نیز از بهمن‌ماه 96 تا پایان اسفندماه به بهره‌برداری می‌رسد.

منبع:ایسنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید