تخصیص 500 میلیارد تومان خط اعتباری برای رفع مشکل محصولات پسته و خرما | اتاق خبر
کد خبر: 375331
تاریخ انتشار: 19 مهر 1395 - 19:40
سخنگوی مجمع نمایندگان استان کرمان گزارش حضور مجمع نمایندگان در کرمان را ارایه داد.

اتاق خبر: یحیی کمالی پور در تشریح برنامه‌ها مجمع نمایندگان استان با بیان اینکه نشست اول با حضور استاندار کرمان در خصوص مشکلات آب و زمین در حوزه جغرافیایی استان کرمان بود گفت: در این نشست مقرر شد راهکارهای لازم پیرامون رفع مشکل کشاورزان در حوزه چاه‌های غیرمجاز اندیشیده و عملیاتی شود.

وی از نشست دوم مجمع نمایندگان با مدیر کل اداره پست کرمان خبر داد و گفت: در این نشست مدیر کل پست گزارشی از عملکرد اداره کل ارائه کرد و نمایندگان نیز از عملکرد وی به لحاظ کسب رتبه برتر در کشور تقدیر کردند.
وی افزود: سومین نشست مجمع نمایندگان استان کرمان با حضور مدیرعامل بانک کشاورزی کشور، استاندار و فعالان بخش کشاورزی در شورای گفت‌وگوی بخش خصوصی و دولت برگزار شد.
کمالی‌پور ادامه داد: در این نشست ۵۰۰ میلیارد تومان خط اعتباری برای رفع مشکل محصولات پسته و خرما در نظر گرفته شد که از این مقدار ۲۰۰ میلیارد تومان تخصیص و ۳۰۰ میلیارد تومان از طریق صندوق توسعه ملی با توافقات انجام شده تخصیص می‌یابد.
سخنگوی مجمع نمایندگان استان کرمان همچنین از نشست با معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور خبر داد و گفت: نمایندگان مجلس در این نشست به بیان مشکلات حوزه انتخابی خود پرداختند و معاون وزیر نیز قول داد که آنچه در حوزه اختیارات خود باشد شخصا پیگیری و آنچه در حوزه اختیارات سایر معاونین وزارت باشد جمع‌بندی و در اختیار آنان قرار داده می‌شود.

کمالی پور افزود: در پایان این نشست‌ها، نمایندگان مجلس از کارگاه تولیدی پوشاک رگا کرمان بازدید کردند.

منبع:ایسنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید