نرخ سکه بر مدار افزایش | اتاق خبر
کد خبر: 375440
تاریخ انتشار: 19 مهر 1395 - 22:47
اگرچه انتظار می‌رفت در روز جاری به دلیل تعطیلات پیش رو، بازار سکه و ارز از آرامش نسبی برخوردار باشد، اما قیمت انواع سکه در معاملات نسبت دیروز ، گران شد.

اتاق خبر: اگرچه انتظار می‌رفت که بازار سکه و ارز در روز جاری به دلیل تعطیلات تاسوعا و عاشورای حسینی، ثبات را تجربه کند، اما امروز قیمت انواع سکه با افزایش مواجه بود، به نحوی که نرخ سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم با ۴ هزار تومان افزایش به یک میلیون و ۸۰ هزار و ۵۰۰ تومان رسید، نرخ سکه تمام بهار آزادی طرح جدید نیز با افزایش ۲۶۰۰ تومانی به یک میلیون و ۸۶ هزار و ۱۰۰ تومان رسید.

نیم‌سکه با ۲ هزار تومان افزایش به قیمت ۵۴۸ هزار تومان معامله شد؛ ولی ربع‌سکه و سکه یک گرمی با ثبات قیمتی خود، به ترتیب با ۲۸۷ هزار تومان و ۱۸۰ هزار تومان، در بازار مورد معامله قرار گرفت.

هر اونس طلا در بازارهای جهانی با ۵ دلار و ۷۰ سنت افزایش به ۱۲۶۴ دلار و ۳۰ سنت رسید و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با ۳۲۳ تومان افزایش به نرخ ۱۱۰ هزار و ۴۷۳ تومان معامله شد.

هر دلار در بازار آزاد امروز(دوشنبه) تهران ۳۵۸۸ تومان، یورو ۴۰۵۰ تومان، پوند ۴۵۳۱ تومان، لیر ترکیه ۱۱۹۹ تومان و درهم امارات ۹۸۲ تومان است.

جدول قیمت سکه و ارز در بازار آزاد امروز(دوشنبه)
نوع سکه/ارز قیمت(تومان/دلار)
تمام بهار آزادی طرح جدید یک میلیون و ۸۶ هزار و ۱۰۰ تومان
تمام بهار آزادی طرح قدیم یک میلیون و ۸۰ هزار و ۵۰۰ تومان
نیم سکه ۵۴۸ هزار تومان
ربع سکه ۲۸۷ هزار تومان
سکه یک گرمی ۱۸۰ هزار تومان
هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۲۶۴ دلار و ۳۰ سنت
هر گرم طلای ۱۸ عیار ۱۱۰ هزار و ۴۷۳ تومان
دلار ۳۵۸۸ تومان
یورو ۴۰۵۰ تومان
پوند ۴۵۳۱ تومان
لیر ترکیه ۱۱۹۹ تومان
درهم امارات ۹۸۲ تومان

منبع:مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید