مشکلات زیرساختی و زیربنایی مسکن مهر استان بوشهر حل می‌شود | اتاق خبر
کد خبر: 375452
تاریخ انتشار: 20 مهر 1395 - 13:59
مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر گفت: مشکلات زیرساختی و زیربنایی مسکن مهر استان بوشهر حل می‌شود.

اتاق خبر: فرزاد رستمی در جلسه شورای تأمین مسکن استان بوشهر اظهار داشت: تلاش‌های بسیار زیادی به منظور بهبود وضعیت مسکن در استان بوشهر صورت گرفته است و تلاش داریم که شاهد تسریع در اجرای این طرح ها باشیم.

وی تکمیل مسکن مهر در استان بوشهر و تحویل آن به مالکان و متقاضیان را به عنوان یکی از اولویت‌های مهم عنوان کرد و ادامه داد: رفع مشکلات زیرساختی و زیربنایی مسکن مهر استان بوشهر را به صورت ویژه در دستور کار داریم.

مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر از رفع کمبودهای زیربنایی مسکن مهر بوشهر تا پایان سال جاری خبر داد و اضافه کرد: بررسی مشکلات تأمین برق، آب و فاضلاب و اجرای شبکه گاز مسکن مهر در نقاط مختلف استان بوشهر در دستور کار است.

وی همچنین از رفع مشکلات فاضلاب ۶۶۰ واحدی بوشهر خبر داد و بیان کرد: امیدواریم با همکاری و تعامل همه دستگاه‌های مرتبط شاهد رفع این مشکلات باشیم و این واحدها در سریع‌ترین زمان تکمیل و تحویل شود.

رستمی با تاکید بر اینکه دولت در زمینه رفع مشکلات مسکن مهر و تکمیل و تحویل ان به متقاضیان به تعهدات خود عمل می‌کند، افزود: امیدواریم به زودی شاهد بسته شدن پرونده مسکن مهر در استان بوشهر باشیم.

منبع:مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید