گریه کردم چون این بازی برایم حکم مرگ و زندگی را داشت | اتاق خبر
کد خبر: 375636
تاریخ انتشار: 23 مهر 1395 - 05:57
فوساتی:
سرمربی تیم ملی فوتبال قطر از پیروزی برابر سوریه بسیار خوشحال است تا جاییکه بعد از بازی اشک ریخت و گریه کرد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، تیم ملی فوتبال قطر سرانجام رنگ پیروزی را در انتخابی جام جهانی 2018 روسیه دید. این تیم توانست با گلی الهیدوس از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند سوریه را شکست دهد و نخستین پیروزی خود را به دست آورد.
خورخه فوساتی سرمربی جدید قطری‌ها که دومین بازی خود را روی نیمکت این تجربه کرد آنقدر خوشحال است که بعد از بازی گریه کرد.
او در نشست خبری بعد از بازی گفت: بعد از بازی گریه کردم چرا که این بازی برای من حکم مرگ و زندگی را داشت و اگر پیروز نمی‌شدیم همه چیز تمام می‌شد. بسیار خوشحالم که توانستیم در این دیدار به پیروزی برسیم. با کسب این سه امتیاز امیدهای ما زنده شد و الان این شانس را داریم که به جام‌جهانی راه پیدا کنیم.
سرمربی سابق الریان ادامه داد: تیم سوریه را به خوبی آنالیز کرده بودیم. بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم و می‌توانستیم گل های بیشتری هم به ثمر رسانیم. به پیروزی در این دیدار نیاز داشتیم و باید سه امتیاز را کسب می کردیم. در خط دفاعی عملکرد خوبی از خود نشان دادیم. چند اشتباه داشتیم اما در کل خوب بودیم و اگر واکنش های خوب سنگربان سوریه نبود می‌توانستیم که با گل‌های بیشتری هم به پیروزی برسیم. تیمی که می‌خواهد به پیروزی برسد باید از فرصت‌های خود به خوبی استفاده کند. مجبور بودیم که در دقایق پایانی دفاع کنیم چرا که سوریه هم تیم خوبی است و توانست چین را در خانه شکست دهد. خوشبختانه برای نخستین‌بار دروازه خود را بسته نگهداشتیم و این بسیار خوشحال کننده است.
فوساتی درباره دیدار برابر چین گفت: درست است که چین تنها یک امتیاز کسب کرده است اما این تیم هنوز شانس صعود دارد و بدون شک این تیم را دست کم نخواهیم گرفت. خوشبختانه زمان کافی برای آنالیز چین را داریم و از این فرصتی که داریم نهایت استفاده را خواهیم برد. برای من هر دیداری حکم یک فینال را دارد.
انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید