خاطره بد بارسلونا از بازگشت ارکولس به نوکمپ | اتاق خبر
کد خبر: 375777
تاریخ انتشار: 24 مهر 1395 - 09:26
ارکولس در دو دیدار آخرش در نوکمپ بارسلونا پیروز از میدان خارج شده است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، قرعه کشی مرحله یک شانزدهم نهایی کوپا دل‌ری امروز بعد از ظهر (جمعه) برگزار شد و بارسلونا باید در نوکمپ برابر ارکولس قرار بگیرد. این قرعه در ظاهر به نظر آسان می‌رسد چون ارکولس اکنون در دسته دوم بازی می‌کند و تنها ۲۰ فصل در بالاترین سطح لالیگا بازی کرده است. اما ارکولس نتایج خوبی برابر آبی اناری ها کسب کرده است. این تیم در فصل ۱۹۹۶-۹۷ با وجود سقوط به دسته پایین توانست ۶ امتیاز از دو بازی‌اش مقابل بارسلونا به دست آورد.
ارکولس همچنین دو دیدار آخرش را در نوکمپ با دو پیروزی شیرین پشت سر گذاشته است. در ادامه به چهار بازی اخیر دو تیم اشاره می‌شود.

بارسلونا ۲ ارکولس ۳ (فصل ۱۹۹۶-۹۷)

نتیجه تاریخی ۳ بر ۲ در نوکمپ و پیروزی دو بر یک در ریکوپرس با سقوط ارکولس به دسته پایین‌تر و از دست رفتن جام قهرمانی برای بارسلونا در لالیگا همراه شد.
در تیم ارکولس بازیکنانی همچون پاولیچ، پاکیتو، ویسنیچ، آماتو، رودریگس و آلفارو حضور داشتند. جالب این جاست در هر دوبازی ارکولس گل‌های لوییس انریکه(سرمربی کنونی بارسلونا) را جبران کرد و بازی را به نفع خود به پایان رساند.

بارسلونا صفر ارکولس ۲ (فصل ۲۰۱۰-۱۱)

در فصل ۲۰۱۰-۱۱ ارکولس که رویای ماندن در سطح اول لالیگا را در سر داشت در هفته دوم به نوکمپ رفت و برابر آبی اناری ها قرار گرفت. تیم مهمان توانست تحت هدایت استبان ویگو و بازیکنانی همچون ترزگه، درنته، کیکو، فمنیا، توته و نلسون والدس دو بر صفر میزبانش را شکست دهد.
در بازی برگشت لیونل مسی دو گل به ثمر رساند و پدرو برای سومین بار دروازه ارکولس را باز کرد.
با این حال ارکولس تنها تیمی است که توانست در سه بازی پیاپی بارسا را شکست دهد.

انتهای پیام/

کد:94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید