سیما‌‌ تیر‌انداز«نیازمندی ها» را روی صحنه می برد | اتاق خبر
کد خبر: 375884
تاریخ انتشار: 25 مهر 1395 - 14:16
سیما تیرانداز نمایش «نیازمندی ها» را در پنج اپیزود با نویسندگی «نوشین تبریزی» روی صحنه خواهد برد. او در این نمایش نقدی بر روابط اجتماعی خواهد داشت و روابط میانِ انسان ها را به تصویر می کشد.

به گزارش اتاق خبر، او سال گذشه نمایش «تقدیر بازان» را در جشنواره ی تئاتر فجر روی صحنه برد. نمایش «نیازمندی ها» از ۲۱ آبان ماه در سالن کنش معاصر اجرا خواهد شد.

«پژمان عبدی» دستیار کارگردانِ این اثر است و بازیگرانی چون محمد ابوالحسنی، احسان اسدی، سعید اکبری، رضا امینی، محمدعلی انتظاریان، بهادر باستان‌حق، آرمین پوراسمعیل، مهرزاد جعفری، محمدرضا ذوالفقاری، مهرناز رودگرنژاد، شراره رنجبر، علی ریاحی، حسین شجاعی فرد، مهتاب شیروانی، سعید طاهرخانی، بهداد قادری، ریحانه گنجی، حسام‌الدین مهاجری، پیام میرمصطفی، الناز نظامی‌وند چگینی، سینا ویژه در آن به ایفای نقش خواهند پرداخت.

تهیه‌کنندگی این اثر را «محمد مهدی براتی» را بر عهده دارد و موسیقی اش را «مهرداد مهدی» ساخته است. همچنین «علیرضا لاجورد» به عنوان طراح گرافیک و عکاس این اثر حضور دارد.

مجری طرح و تبلیغات نمایش «نیازمندی ها» خانه فرهنگ آواست . سالن کنش معاصر در میدان فلسطین-خیابان طالقانی-بین سرپرست و فریمان از ۲۱ آبان ماه پذیرای علاقه مندان این نمایش است.

بانی فیلم 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید