پایان کار «دعوتنامه» در مشهد+تصاویر | اتاق خبر
کد خبر: 376032
تاریخ انتشار: 26 مهر 1395 - 11:49
فیلمبرداری فیلم سینمایی «دعوتنامه» در شهر مشهد به پایان رسید.

به گزارش اتاق خبر، فیلمبرداری فیلم سینمایی «دعوتنامه» به کارگردانی مهرداد فرید به تازگی در شهر مشهد به پایان رسیده و فیلم هم اکنون مراحل فنی خود را پشت سر می گذراند.

فیلمبرداری این فیلم از اوایل شهریور در تهران آغاز شد و گروه بعد از یکی- دو هفته عازم شهر مشهد شدند. در واقع بخش عظیم فیلمبرداری این فیلم در مشهد انجام شده است.

در حال حاضر و با پایان فیلمبرداری تدوین توسط مهرداد فرید آغاز شده و فیلم در روزهای آتی وارد مرحله صداگذاری و ساخت موسیقی می شود.

اولین نمایش این فیلم در سی و پنجمین دوره جشنواره فیلم فجر خواهد بود.

 

 

میترا حجار، شقایق فراهانی، حمیدرضا آذرنگ و (با معرفی) شهاب شادابی، سحر کریمی، غزل فرید، بهزاد جعفری، مسعود شریف بازیگران اصلی این فیلم سینمایی هستند.

فیلمنامه «دعوتنامه» توسط فرید و حمید چمنی به نگارش درآمده و یک درام اجتماعی است. فیلم داستان زندگی یک جیب بر را روایت می کند که با جیب بری از جیب زائران حرم امام رضا(ع) امورات خود را می گذراند. بعد از گذشت چندی با رخ دادن اتفاقی وی از کار خود پشیمان می شود و… .

با توجه به تقابل شخصیت اصلی این فیلم با افراد مختلف، فیلم شخصیت های فرعی بسیاری دارد.

 

 

فرید پروانه ساخت «دعوتنامه» را سال گذشته دریافت کرد و قبل از آغاز فیلمبرداری برای تمدید آن مجدداً درخواست داد.

وی خود تهیه کنندگی این فیلم سینمایی را برعهده گرفته است.

این کارگردان ساخت فیلم های سینمایی «بی تابی بیتا»، «زن ها شگفت انگیزند»، «از ما بهتران»، «همخانه» و «آرامش در میان مردگان» را در کارنامه خود دارد.

سایر عوامل اصلی «دعوتنامه» عبارتند از: مدیر فیلمبرداری: بایرام فضلی، طراح صحنه و لباس: آبتین برقی، طراح گریم: علیرضا جوادپور، مدیر صدابرداری: وحید مقدسی، مدیر تولید: حسین بشگرد، مدیر تدارکات: رضا بداقی، عکاس: مهدی حیدری.

 

بانی فیلم 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید