وقتی هفت سالم بود مادرم را از دست دادم | اتاق خبر
کد خبر: 376037
تاریخ انتشار: 26 مهر 1395 - 12:43
گل سفیدی با اشاره به اینکه هر سال برای عزاداری امام حسین (ع) در ماه محرم به لنگرود می رود، از ادامه داشتن نقشش در سریال تلویزیونی"معمای شاه" سخن گفت.

به گزارش اتاق خبر، فرج الله گل سفیدی بازیگر سریال تلویزیونی "علمدار" گفت: هر سال با فرا رسیدن ماه محرم به یاد خاطره هایی که از دوران کودکی در این ماه در ذهنم نقش بسته، می افتم.

 

 
وی ادامه داد: ماه محرم به عنوان ماهی که یادآور شهادت امام حسین (ع)، حضرت ابوالفضل (ع) و رشادت های حضرت زینب (س) است،‌ همیشه در ذهن ما مسلمانان نقش بسته و همواره همراهمان است.
 
این بازیگر عرصه تلویزیون در ادامه صحبت های خود تصریح کرد: می توان گفت که هر دسته عزاداری در ماه  محرم در واقع یک خاطره را در ذهن ما ثبت و خاطره دیگری را زنده می کند.
 
وی همچنین اظهار کرد: چون مادرم زمانی که من تنها 7 سال داشتم از این دنیا رفت، به یاد خاطره‌های زمان حضور مادرم، هر سال و در ماه محرم به محله خودمان یعنی محله "گل سفید" در لنگرود می روم و در مراسم عزاداری امام حسین (ع) در آنجا حضور پیدا می کنم. 
 
گل سفیدی با اشاره به فعالیت این روزهایش، توضیح داد: هم اکنون به جز سریال "علمدار" که تا چندی دیگر میهمان مخاطبان رسانه ملی می شود، در سریال تلویزیونی " معمای شاه" نیز مشغول به ایفای نقش هستم.
 
وی خاطرنشان کرد: در سریال "خواستگاری جنجالی" به کارگردانی ابراهیمی برای شبکه استانی شیراز نیز مشغول بازی هستم. همچنین در تله فیلمی با عنوان "نقطه صفر + یک" به کارگردانی مؤمن زاده نیز حضور دارم.
 
میزان
نظرات
ADS
ADS
پربازدید