شیخ‌زاده مدیر دوبلاژ «فیل‌شاه»/ ستار اورکی سازنده موسیقی | اتاق خبر
کد خبر: 376043
تاریخ انتشار: 26 مهر 1395 - 13:47
انیمیشن سینمایی «فیل‌شاه» ظرف ۱۰ روز آینده وارد مرحله جدید ساخت می‌شود.

به گزارش اتاق خبر، حامد جعفری تهیه‌کننده انیمیشن سینمایی «فیلشاه» درباره تولید انیمیت فیلم گفت: هم‌اینک دوبله اولیه فیلم را آغاز کردیم و مدیریت دوبلاژ آن برعهده سعید شیخ‌زاده است و پس از پایان مرحله اول دوبله، ظرف ۱۰ روز آینده انیمیت فیلم را آغاز خواهیم کرد.

وی درباره تعداد کاراکترهای فیلم گفت: فیلم تقریباً ۱۱۵ کاراکتر دارد که از این میان تنها ۷۰ کاراکتر دیالوگ دارند. در چند مرحله دوبله انجام می‌شود تا دوبله کامل شود. تدوین اولیه فیلم توسط حسن ایوبی انجام شده که توانستیم با این تدوین دوبله را انجام دهیم.

تهیه کننده فیلم «شاهزاده روم» درباره صدای فیلم گفت: برای صداگذاری فیلم با حسین مهدوی قطعی کردیم اما هنوز قرداد نبستیم و ساخت موسیقی فیلم به ستار اورکی سپرده شده است.

جعفری درباره رساندن فیلم به جشنواره فیلم فجر گفت: ما تلاش می‌کنیم که اثر را به جشنواره فیلم فجر برسانیم اما نکته این است که با آغاز انیمیت متوجه خواهیم شد کار چگونه پیش می‌رود.

در خلاصه داستان «فیل‌شاه» آمده است: «در جنگلی در آفریقا رئیس گله فیل‌ها صاحب فرزندی می‌شود که همه انتظار دارند جانشین رئیس گله باشد، اما برخلاف تصور همه «فیل‌شاه» بسیار دست و پا چلفتی است و هیکل گنده‌اش همیشه سبب تخریب و خرابکاری می‌شود…»

فارس  

نظرات
ADS
ADS
پربازدید