برخوردمان با رحمانی درون خانوادگی خواهد بود | اتاق خبر
کد خبر: 376131
تاریخ انتشار: 27 مهر 1395 - 02:56
بهتاش فریبا:
مدیرفنی استقلال می‌گوید هافبک این تیم به دلیل ننشستن روی نیمکت این تیم بعد از تعویض اشتباه بزرگی کرده است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، بهتاش فریبا در پاسخ به سوالی درباره مصاف استقلال برابر سیاه جامگان گفت: بازی سختی را پشت سر گذاشتیم. بردن تیم‌های فرهاد کاظمی همیشه سخت است. آنها نقاط قوت زیادی دارند و خوب به حریفان فشار می‌آورند. بازیکنان ما هم عملکرد خوبی داشتند. نیمه اول توپ در اختیار ما بود و در نیمه دوم هم بازی خوبی را شاهد بودیم. در اواخر نیمه دوم طبیعی بود که تیم سیاه‌جامگان به جلو بیاید تا نتیجه را تغییر دهد. ما می‌توانستیم در این بازی 4 گل بزنیم. متاسفانه این ایراد با ما هست که نمی‌توانیم از فرصت‌ها به اندازه کافی استفاده کنیم.

وی اضافه کرد: مطمئنا ما تمرینات سختی را برای مهاجمان می‌گذاریم تا بتوانیم از فرصت‌ها بهتر استفاده کنیم. با حل شدن این مشکل ما هم راحت‌تر روی نیمکت می‌نشینیم (باخنده).  به هرحال طبیعی است که وقتی چند فرصت خوب را از دست می‌دهید، انتظار خوردن گل را داشته باشید. رحمتی با یک سوپر واکنش در دقیقه 90 مانع از به تساوی کشیده شدن بازی شد. معمولا در زمان برد کسی اشکالات را نمی‌بیند ولی ما متوجه هستیم که باید روی زدن ضربات نهایی بیشتر کار کنیم. در حالی‌که برد در این بازی حق ما بود، نزدیک بود آن را با تساوی عوض کنیم.

مدیر فنی استقلال در پایان و در پاسخ به سوالی درباره بختیار رحمانی و واکنش او بعد از تعویضش، گفت: بختیار رحمانی اشتباه کرد. البته او به ما گفته که زانویش درد می‌کرده و به همین دلیل به رختکن رفته است. مطمئنا کادر فنی استقلال با او برخورد می‌کند اما این برخورد درون خانوادگی خواهد بود. ما مسئله را حتما حل می‌کنیم. ظاهرا خود این بازیکن هم در صفحه مجازی خود درباره این مسئله نوشته که اشتباه کرده و منظوری نداشته است. من فکر می‌کنم این مشکل به زودی جمع می‌شود.

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید