معاون وزیر فرهنگ وارشاداسلامی: انقلاب از افراط و تفریط ضربه خورده است | اتاق خبر
کد خبر: 376210
تاریخ انتشار: 27 مهر 1395 - 11:23
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی گفت: انقلاب اسلامی تاکنون از افراط و تفریط ضربه خورده است و اگر روش اعتدال را پیش نگیریم مشکلات جامعه حل و فصل نخواهد شد.

اتاق خبر:علی اصغر کاراندیش روز دوشنبه در نشست اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه خراسان رضوی در مشهد افزود: روش اعتدال رواج ارزشها و فضائل اخلاقی را در جامعه در پی دارد و افراط و تفریطها را از بین می برد.
وی ادامه داد: انقلاب ما انقلاب فرهنگی بود و یکی از اهداف آن توجه به حوزه فرهنگ، رواج ارزشها و فضائل اخلاقی بر اساس ایمان و تقوا است.
معاون وزیر فرهنگ ارشاد و اسلامی گفت: اگر رواج ارزشها و فضائلی که در دین اسلام مورد تاکید قرار گرفته در جامعه جاری شود خیلی از مشکلات کنونی حوزه های سیاست، فرهنگ و اقتصاد را نداشتیم.
وی افزود: آزادی در جامعه ای می تواند رشد کند که آرا و اندیشه ها در حوزه های مختلف اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی بیان شود؛ تضارب آرا و اندیشه ها می تواند زمینه ساز رشد و پیشرفت کشور باشد.
نشست اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه خراسان رضوی با حضور معاون وزیر فرهنگ ارشاد و اسلامی، مشاور رئیس جمهوری و رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی و استاندار خراسان رضوی برگزار شد.

ایرنا

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید