«صدای منو می شنوید؟!» کلید خورد | اتاق خبر
کد خبر: 376240
تاریخ انتشار: 27 مهر 1395 - 14:20
فیلم سینمایی «صدای منو می شنوید؟!» هفته گذشته جلوی دوربین رفت.

به گزارش اتاق خبر، فیلم سینمایی «صدای منو می شنوید؟!» به نویسندگی و کارگردانی صادق پروین آشتیانی هفته گذشته مقابل دوربین رفت.

فیلمبرداری در تهران و لوکیشن هایی در جاده قم در حال انجام است.

پرویز پورحسینی، مژگان بیات، حسن عباسی، سعید داخ، عطا سلمانیان، احمد نیکپور، مرتضی ایمانی، پیمان ادیبان کیا، لادن قناد بازیگران فیلم هستند.

«صدای منو می شنوید؟!» اولین ساخته سینمایی پروین آشتیانی محسوب می شود که پیش از این در تلویزیون ساخت چندین مجموعه و تله فیلم را برعهده داشته است.

در خلاصه داستان این فیلم با مضمون دفاع مقدس آمده: حالا بعد چند سال پسرم برگشته… ایناهاش… این کلید رو به جاش به من دادن می گن بیا، خوشحال باش… پسرت اومده… کلیدی که مال یه دره… یه دری که گم شده تو این شهر لعنتی… حالا من در به در، کوچه به کوچه دنبال یه درم که بهم بگه این دو تا تیکه استخون و این کلید زنگ زده پسرمه یا نیست… .

حسن عباسی و حسن کلامی تهیه کنندگی این فیلم سینمایی را برعهده گرفته اند و سایر عواملی که تاکنون حضورشان در پروژه قطعی شده عبارتند از: مجری طرح: هادی اکبرخواه، مدیر فیلمبرداری: سعید بختیاری، مدیر صدابرداری: هادی افشار، طراح گریم: محمد قومی، مدیر تولید: مهناز انزهایی، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: کاوه قاسم زاده، دستیار کارگردان: سمانه دالوند، طراح صحنه و لباس: هادی اکبرخواه، مدیر تدارکات: محمد طلایی، دستیار تدارکات: مسعود مسعودیان، سرمایه گذاران: مهدی مومن زاده، محمدمهدی خرمی.

 

بانی فیلم

نظرات
ADS
ADS
پربازدید