شهره لرستانی:بعد از دریافت مجوز بازیگران فال را انتخاب می‌کنم | اتاق خبر
کد خبر: 376251
تاریخ انتشار: 27 مهر 1395 - 15:33
لرستانی با اشاره به اینکه برای فعالیت در عرصه موسیقی صدایی برای خواندن و خوانندگی ندارد، از طرح ذهنی خود برای دکلمه خوانی سخن گفت.

به گزارش اتاق خبر، شهره لرستانی بازیگر و کارگردان عرصه تلویزیون و سینما گفت: من علاقمند هستم تا در زمینه دکلمه خوانی فعالیت داشته باشم.

 
بازیگر سریال "مختارنامه" در ادامه صحبت های خود تصریح کرد: برای دکلمه خوانی هنوز تصمیم به انتشار آلبومی نگرفته ام اما فکرهای گنگ و مبهمی در ذهنم وجود دارد.
 
وی اظهار کرد: هم اکنون بر روی فیلمنامه فیلم سینمایی "فال" که آن را برای دریافت مجوز به وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی ارائه داده ایم، تمرکز کرده ام و دوست دارم تا زمان به نتیجه رسیدن این اثر، به فعالیت دیگری  فکر نکنم.
 
بازیگر سریال "کلاه پهلوی" خاطرنشان کرد: فیلمنامه فیلم "فال" را خودم نوشته ام و منتظر هستم تا به محض دریافت مجوز، بازیگران حاضر در این فیلم سینمایی را انتخاب کنم.
 
گفتنی است، شهره لرستانی این روزها در فیلم "شکلاتی" به ایفای نقش می پردازد. دراین اثر هنرمندان دیگری همچون داریوش اسدزاده، شبنم مقدمی، ناصر ھاشمی، محمدرضا ھدایتی، ارژنگ امیرفضلی، علی مسعوی، فرزین محدث، پریسا رضایی و جواد جوینده نیز حضور دارند.
 
میزان
نظرات
ADS
ADS
پربازدید