تنبیه دانش آموزان کلاله ای به دلیل بی انضباطی و برهم زدن نظم عمومی کلاس بود | اتاق خبر
کد خبر: 376266
تاریخ انتشار: 27 مهر 1395 - 17:00
اداره کل آموزش و پرورش گلستان با انتشار جوابیه ای اعلام کرد: در بررسی های به عمل آمده توسط این اداره کل و آموزش و پرورش شهرستان کلاله، تنبیه دانش آموزان کلاله ای به دلیل بی انضباطی و برهم زدن نظم عمومی کلاس صورت گرفته و دلیل دیگری نداشته است.

اتاق خبر:معلم خاطی از مدرسه مذکور به مدرسه دیگری منتقل و پرونده وی نیز برابر قوانین و مقررات، به هیأت رسیدگی به تخلفات اداری ارسال شده است.
آموزش و پرورش گلستان در جوابیه خود اعلام کرد: به دلیل اینکه تنبیه (دانش آموزان) شدت نداشته، والدین شاکی، رضایت کتبی خود را اعلام کرده اند.
هفته گذشته به دنبال انعکاس خبری در برخی سایت های خبری محلی، مبنی بر ضرب وشتم پنج دانش آموز در کلاله توسط یک معلم، سرپرست آموزش وپرورش این شهرستان اعلام کرد: موضوع ضرب وشتم دانش آموزان از طرق مختلف و نیز حراست این مدیریت تحت بررسی دقیق قرار دارد.
محمد رضا سنچولی روز پنجشنبه گذشته در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزوده بود که این ماجرا صبح روز دوشنبه در کلاس هشتم مدرسه پسرانه طالقانی این شهر به وقوع پیوسته است.
وی افزود: براساس اطلاعات اولیه و گزارشی که از مسئولان مدرسه مذکور در اختیارمان قرار گرفت، پنج نفر از دانش آموزان با تاخیر وارد مدرسه می شوند و در واکنش به این موضوع یکی از معلمان مدرسه دانش آموزان را پای تخته خواسته آنان را مورد ضرب وشتم قرار می دهد.
وی گفت : پس از این حادثه، پدر دو نفر از دانش آموزان، فرزندان خودرا به دکتر برده وتحت معاینات اولیه قرار می دهند و گزارش ماجرا را به صورت کتبی در اختیار حراست مدیریت آموزش و پرورش کلاله قرار می دهند.
سرپرست آموزش و پرورش کلاله تاکید کرد: موضوع از طریق کانال های مختلف و همچنین حراست آموزش و پرورش تحت بررسی و رسیدگی قرار دارد که پس ازپایان تحقیقات وجمع آوری مستندات در جهت رفع هرگونه شبهه، اطلاع رسانی خواهد شد.
بر اساس اخبار منتشر شده در برخی سایت های خبری کلاله، در جریان این ضرب و شتم، دست کم یکی از دانش آموزان که توسط ولی خود به یک پزشک عمومی مراجعه و تحت معاینه و مداوا قرار گرفته است، دارای کوفتگی بدن، خراشیدگی گردن و سردرد بوده است.
کلاله با بیش از 110 هزار نفر جمعیت در شرق استان گلستان قرار دارد و در 220 واحد آموزشی این شهرستان ، 21هزار دانش آموز مشغول تحصیل هستند.

ایرنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید