پورموسوی: با انگیزه مضاعف به مصاف پرسپولیس می‌رویم | اتاق خبر
کد خبر: 376296
تاریخ انتشار: 27 مهر 1395 - 19:45
قرار گذاشتیم فعلا از مشکلات مالی حرف نزنیم
سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان معتقد است پیروزی تمیش برابر ماشین‌سازی تبریز باعث شده تا بازیکنانش با انرژی، انگیزه و روحیه مضاعف به مصاف پرسپولیس بروند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، سید اکبر پورموسوی درباره دیدار تیمش برابر پرسپولیس، اظهار کرد:‌ بازی مقابل تیم‌های استقلال و پرسپولیس همیشه جذابیت خود را دارد. به هر حال تیم‌ها در طول فصل دو بار با بازی مقابل این دو تیم می‌توانند نیرو و توان‌شان را نشان دهند و توجهات را هم به خودشان جلب کنند.

وی افزود:‌ با پیروزی که مقابل ماشین‌سازی تبریز به دست آوردیم، انرژی، انگیزه و روحیه بازیکنانم برای دیدار مقابل پرسپولیس مضاعف شده تا با شرایط بهتری بتوانیم برابر این تیم حاضر شویم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: ‌پرسپولیس همیشه پرسپولیس است و این تیم و استقلال همیشه جزو تیم‌های بزرگ ایران بوده و هستند. پرسپولیس شش هفت ملی‌پوش دارد و در سه چهار بازی اخیر نیز از تمام بازیکنانش استفاده کرده و در برخی خطوط نیز از نفرات با تجربه‌ای بهره می‌برد و همین‌ها نیز جذابیت بازی را بیشتر می‌کند.

وی ادامه داد: جوانان و بازیکنان ما هم تلاش می‌کنند که در حد نام خودشان بازی کنند و شایستگی‌شان را نشان دهند و وظیفه ما این است که با تمام توان، خودمان را برای این بازی آماده کنیم. امیدوارم بازیکنانم مراقب باشند که از شرایط خوب روحی روانی خارج نشوند و همچنین دچار استرس و هیجان بیش از حد نشوند. ان‌شاءالله که بازی خوبی از آب درآید.

پورموسوی در ادامه با بیان این‌که قرار گذاشته‌ایم که در خصوص مشکلات مالی صحبتی نکنیم، گفت: این موضوع را به مدیریت باشگاه می‌سپاریم و ان‌شاءالله در این مدت نیز این مشکل را برطرف کند. ما هم تلاش می‌کنیم که بازیکنان‌مان یک‌بار دیگر شایستگی‌های خود را نشان دهند.

وی همچنین در خصوص پیروزی تیمش مقابل ماشین‌سازی تبریز، عنوان کرد:‌ خدا را شکر می‌کنیم که در این بازی توانستیم به سه امتیاز بیرون از خانه دست پیدا کنیم و شرایط روحی بازیکنانم خوب شود و به این باور برسند که امسال هم با تلاش و جدیت بیشتر می‌توانند جزو مدعی‌ها باشند، هر چند ما جام حذفی را از دست دادیم ولی در لیگ هنوز می‌توانیم امیدوار باشیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: ‌بر شرف و غیرت بازیکنانم درود می‌فرستم که با تمام وجود و فقط به عشق هواداران خوزستانی و شاد کردن آن‌ها، تلاش می‌کنند.

وی بیان کرد: ‌تیم ما در دیدارهای گذشته نیز  خوب بازی می‌کرد ولی تفاوت این است، وقتی خوب بازی می‌کنی و به گل نمی‌رسی، از نظر روحی به بازیکنان کمی فشار می‌آید ولی در یک بازی مانند ماشین‌سازی وقتی خوب بازی می‌کنی و به گل هم می‌رسی، انرژی و انگیزه بازیکنان دو برابر می‌شود.

پورموسوی افزود:‌ ما پس از اتفاقات بازی پیکان در لیگ برتر و نفت و گاز گچساران در جام حذفی، ‌روی مسایل روحی روانی بازیکنان کار کردیم و بزرگترهای تیم نیز در این زمینه خیلی همکاری کردند و در نهایت هم که از بازی با ماشین‌سازی که یک تیم خیلی خوب است و هیچ تیمی هم نمی‌تواند به راحتی آن را شکست دهد، با سه امتیاز خارج شدیم.

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید