دوناروما وارث بوفون است | اتاق خبر
کد خبر: 376322
تاریخ انتشار: 27 مهر 1395 - 22:24
ونتورا:
سرمربی تیم ملی فوتبال ایتالیا تاکید کرد دروازه‌بان 16 ساله میلان وارث حقیقی جانلوییجی بوفون در ترکیب آتزوری است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، تیم فوتبال ایتالیا بعد از نمایش نسبتا خوبی که در یورو 2016 داشت، در انتخابی جام جهانی کارش را شروع کرده است تا بتواند به جام جهانی 2018 روسیه صعود کند. البته از بازی‌های اخیر این تیم یک اتفاق حاشیه ای رخ داد و گراتزیانو پله بعد از خروج از زمین با ناراحتی از کنار سرمربی عبور کرد تا این حرکت باعث اخراج او از تیم ملی شود. 

سرمربی ایتالیا درباره اخراج پله گفت: همه بازیکنان می توانند به تیم ملی دعوت شوند و درهای تیم ملی به روی همه باز است. بازیکنی که در تیم ملی است، باید مراقب رفتار خود باشد. حضور در تیم ملی با بازی‌های باشگاهی فرق می کند. رفتار زننده چیزی است که نمی توانم از کنار آن به راحتی بگذرم. به همین خاطر پله را از تیم ملی اخراج کردیم ولی در بازی‌های بعدی ایتالیا او می تواند برای ایتالیا بازی کند و شرایطی مشابه با بقیه بازیکنان دارد.

جامپیرو ونتورا درباره حضور جانلوییجی دوناروما در تیم ملی این کشور نیز گفت: فوتبال ایتالیا خیلی خوش شانس است که دوناروما را دارد. او وارث جانلوییجی بوفون در تیم ملی است. مدت‌ها بوفون در تیم ملی ایتالیا حضور داشت و خیال دروازه ما راحت بود و حالا نفر بعد، دوناروما است. اگر هم تا به حال او بازی نکرده، به خاطر بوفون بوده است که قصد دارد تا پایان جام جهانی با ما باشد.

ونتورا در پایان گفت: کونته در تیم ملی ایتالیا تغییرات ساختاری داد و توانست تیم را به شرایط بهتری ببرد. در تیم ملی ادامه دهنده راه او هستم و به همین خاطر کاری که در تیم ملی داشتم آسان بوده است. از همین بابت از او تشکر می کنم.

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید