مسی بهترین بازیکن جهان است ولی ترسی از رویارویی با او ندارم | اتاق خبر
کد خبر: 376510
تاریخ انتشار: 28 مهر 1395 - 15:21
استونز:
مدافع منچسترسیتی با اعلام اینکه لیونل مسی بهترین بازیکن جهان است عنوان کرد ترسی برای رویارویی با این مهاجم گلزن ندارد.

جان استونز

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، دو تیم بارسلونا و منچسترسیتی چهارشنبه در هفته سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا برابر هم به میدان خواهند رفت. به نظر می‌رسد پپ گواردیولا برای این دیدار جان استونز مدافع گرانقیمت خود را که از اورتون خریداری شده مامور مهار مسی کند.

مدافع ملی‌پوش تیم ملی انگلیس درباره رویارویی با مسی گفت: تقابل رودررو با لیونل مسی فوق‌العاده خواهد بود ولی او به هیچ وجه من را نمی‌ترساند. اتفاقا به نظر من تقابل با این جور بازیکنان است که کیفیت واقعی شما را نشان می‌دهد. می‌خواهم بهترین عملکردم را مقابل مسی داشته باشم. از نظر من او بهترین بازیکن جهان است و بازیکنی شبیه او وجود ندارد. ما فوتبالیست‌ها که سال‌ها در این ورزش هستیم بیشتر می‌توانیم او را درک کنیم که چه کار ارزشمندی انجام می‌دهد.

استونز در ادامه گفت: تقابل با مسی جذاب و حساس است ولی بارسلونا فقط در او خلاصه نمی‌شود. بازیکنان دیگر این تیم هم به اندازه کافی خطرناک و زهردار هستند. از نظر من لوییس سوارس از وقتی که از لیورپول به بارسلونا پیوسته کیفیت متفاوتی پیدا کرده و الان یکی از بهترین‌های جهان است. باید مراقب او هم باشیم.

جان استونز با جدایی از اورتون در تابستان سال جاری راهی تیم پرمهره منچسترسیتی شد. او در پایان گفت: جدایی از اورتون و حضور در منچسترسیتی فرصت خوب و حساب شده‌ای برای من بود و اکنون هم‌تیمی‌های خیلی خوبی دارم و فرصت رقابت با بهترین‌ها را پیدا کردم و این چیزی بود که در اورتون نمی‌توانستم به دست بیاورم. برای کسب پیروزی به بارسلونا می‌رویم. دوست داریم آنجا برویم و به بارسلونا شوک وارد کنیم. اگر کسی پیدا شود که بتواند بارسلونا را شکست بدهد، او خود گواردیولاست که سال‌ها در این تیم بود.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید