لیگ امسال از فصل‌های گذشته سخت‌تر است | اتاق خبر
کد خبر: 376716
تاریخ انتشار: 29 مهر 1395 - 16:53
پیمان اکبری:
سرمربی تیم والیبال پیکان گفت: به دلیل اینکه تیم‌ها در این فصل سطح نزدیکی به هم دارند به نظرم این فصل نسبت به دوره‌های گذشته لیگ سخت‌تر خواهد بود.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، پیمان اکبری سرمربی تیم والیبال پیکان برای پیروزی تیمش در هفته اول لیگ برتر والیبال گفت: باید بابت این بازی بسیار خوب به هر دو تیم بخصوص شاگردان خودم که برنده بازی بودند تبریک بگویم. در هفته اول هیچ چیز مشخص نیست و هیچ یک از مربیان از قدرت حریفان‌شان اطلاعی ندارند اما ما با کمک آنالیزورهای خودمان به صورت انفرادی اطلاعاتی را از بازیکنان حریف به بازیکنان پیکان دادیم و همین باعث شد که در بازی امروز شرایط نسبتا خوبی را داشته باشیم.

اکبری در ادامه گفت: تیم پیکان هنوز با شرایط ایده‌آلی که مد نظر من است، فاصله دارد چرا که بازیکنانم زیر فشار بدنسازی هستند و مطمئنا اگر جلوتر برویم، شرایط بهتر خواهد شد.

او درباره وضعیت لیگ برتر سال ۹۵ گفت: به نظرم لیگ امسال سخت‌تر از سال‌های گذشته خواهد بود چرا که تیم‌ها در یک سطح هستند و رقابت برای همه دشوار است.

سرمربی تیم والیبال پیکان درباره کری‌خوانی بازیکنان دو تیم در حین مسابقه گفت: اگر شرایط دوستانه باشد از نظر من این موضوع مشکلی ندارد اما اگر باعث ایجاد حاشیه شود اصلا جالب نیست. من سعی می‌کنم بازیکنانم را از این شرایط دور کنم.

او در پایان درباره اینکه برخی از تیم‌ها بیشتر بازیکنان ملی‌پوش را در اختیار دارند گفت: من درباره این موضوع صحبتی نمی‌کنم چرا که همه می‌دانند چه شرایطی وجود دارد و من فقط درباره تیم خودم صحبت می‌کنم و در این باره نظری ندارم.

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید